Батут дитячий купити - відмінний спосіб привчити дитину до фізичних навантажень у веселій, ігровій формі. Розважатись на батуті не тільки весело, але і дуже корисно для здоров’я. При стрибках у дітей тренуються всі групи м’язів, а також покращується робота серцево-судинної системи, розвивається витривалість та спритність. Підбираючи батут, необхідно врахувати всі деталі для того, аби він ідеально підходив саме для Вашої дитини. Ключові критерії, на які необхідно звертати увагу при покупці батута ми зібрали нижче.

Максимальне навантаження.

Якщо Ви впевнені, що на батуті буде стрибати лише одна дитина, то можна сміливо купувати батут на 100 кг, при цьому зекономивши. Проте оптимальнішим варіантом будуть батути на 150- 180 кг, тоді  разом з малюком можете розважатись і Ви.

Діаметр батута.

При виборі діаметра Вам необхідно керуватись місцем його розположення. Якщо у Вас є вільна велика частина ділянки, то краще буде купити бабут з більшим діаметром. Більше місця для ігор забезпечить меншу вірогідність травмування малюка.

Сітка для батута.

Сітка для батута може бути зовнішньою та внутрішньою, варіанти без сіток вважаються спортивними та не підходять для безпечного використання дітьми. Зовнішня сітка захищає тих, хто всередині від падіння за межі батута, тоді як внутрішня сітка додатково захищає від удару об основу батута. Обидва варіанти будуть надійно захищати Вашого малюка.
При виборі батута з сіткою варто впевнитись, що сітка міцна, акуратно зшита та не має ніяких пошкоджень. Також важливо, щоб вона була надійно закріплена на рамі.

База.

Щоб дитячий батут довго Вам прослужив необхідно підбирати моделі з стійкими "ногами" батута, які зможуть добре стабілізувати рух. Гарним рішенням буде батут з "ногами" у формі подвійної "U" або який має додаткові стабілізатори, які кріпляться до ноги батута.

Рама.

Товщина профіля та стінки труби також є важливими деталями (має бути не менше 1,5 мм.) Якщо вони занадто тонкі можливість пошкодження батута збільшується.

З’єднання.

Надійне та безпечне з’єднання деталей буде за допомогою болтів. Також зустрічаються моделі з кріпленням за допомогою хомутів, цей варіант також вважається безпечним.

Пружини.

Пружини мають бути виготовлені з твердих металів. Для моделей з зовнішньою сіткою необхідний додатковий захист - накидка на пружини. Такі накидки є стійкими до будь-яких ушкоджень, а найголовніше вони захищають нас від падіння на пружини.

Якщо Ви хочете зробити дитинство своєї дитини веселим та незабутнім, подарувавши батут, звертайтесь в компанію Непосида. В наявності великий вибір різноманітних батутів на будь-який смак.