Причинами такого явища як сирість є протікання даху, несправна система вентиляції, відсутність пароізоляції в приміщення з підвищеною пароізоляцією. Проте все ж основна причина - відсутність або ж порушення вертикальної та горизонтальної гідроізоляції. Боротьба з сирістю - досить енерго- та фінансово затратна процедура. Якщо під час експлуатації гідроізоляці Вашої будівлі була порушена, починається довга та виснажлива боротьба між людиною та грунтовими водами, яка зазвичай приводить до тимчасових успіхів. Після чого знову доводиться витрачати час, нерви та гроші на боротьбу з вологою та нескінченні ремонти. Щоб позбутись цих неприємностей, було знайдено один дієвий вихід - системи електроосмосу.

Основним каталізатором капілярного руху грунтових вод вверх по стінах є розведені в них солі. Ці солі мають негативний заряд. Відповідно і стіни, що намокли від води також мають негативний заряд, тоді як в сухих стінах цей заряд позитивний. Межа між сухою та вологою частиною стіни має лінію нульового потенціалу. Чим нижче лінія нульового потенціалу - тим менше вологи буде потрапляти до Вашого приміщення. Основна задача способу електроосмосу - опустити лінію нульового потенціалу якомога нижче. Тоді стіни у приміщенні будуть довго залишатись сухими.

Для того, щоб понизити цю лінію нульового потенціалу у вологу частину стіни вмонтовуються спеціальні електроди з негативним зарядом. В приміщенні встановлюється пристрій управління, який штучно активізує негативно заряджене поле в мокрій частині стіни і позитивно заряджене поле в грунті. Таким чином електроосмос розвертає капілярний рух грунтових вод в протилежному напрямку.

Основні переваги такого методу боротьби із сирістю:

1. Осушує стіни без будь-яких будівельних чи гідроізоляційних робіт.

2. Міняється мікроклімат в приміщенні.

3. Не випаровує жодних шкідливих речовин.

4. Дає можливість побачити позитивний результат вже через 4 тижні після проведення процедури.

5. Знижує затрати на електроенергію, адже позбавляє необхідності додаткової вентиляції чи обігріву приміщення.

6. Позбавляє від причин появи грибка та плісняви.

7. Може бути виконаний у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов.

8. Дає гарантію, яка може досягати понад 10 років.

9. Коштує дешевше ніж традиційні методи гідроізоляції.

Якщо Ви стомились безрезультатно боротись із сирістю та прагнете вирішити цю проблему та забути її, пропонуємо скористатись послугами компанії Вікорт. Препарат для електроосмосу, що представлений в компанії на відмінно справляється з задачею осушування стін в приміщенні, підвалів, цокольних приміщень будівлі. Звертайтесь, гарантуємо, що нашим сервісом Ви будете задоволені.