Душова кабіна - найкращий варіант, якщо Ви хочете раціонально використати простір у ванній кімнаті. Звичайно, в душовій кабіні відсутня можливість приймати водні процедури в лежачому стані, однак, компактність, економія простору, можливість на швидку руку прийняти душ, і цілий ряд додаткових функцій - всі ці позитивні якості говорять на користь душових кабін. Вони дозволяють заощадити при покупці бойлера - адже, розраховуючи бойлер на наповнення ванни, Вам буде потрібний значно більшого об’єму. Вода витрачається набагато економніше, приймаючи душ, ніж ванну. Це значні переваги, які точно переконають Вас зупинити вибір на душовій кабіні. 

Компанія "Гіжромасажсервіс" володіє широким асортиментом товару і має більше 15 років досвіду в сфері продажу та обслуговування гідромасажних систем, обладнання для басейнів, аквапарків, SPA-центрів, ванних кімнат, сантехніки. Ми пропонуємо Вам придбати душова кабіна запчастини від найнадійніших світових виробників.

Багато параметрів майбутньої душової кабіни залежать від планування санвузла. Адже облаштування ванної кімнати вже з чистовою обробкою або «від забудовника» - це абсолютно різні речі. Залежно від планування кімнати, можна підібрати різну форму душової кабіни: кутову, круглу, прямокутну або багатокутну. Якщо у Вас невелика кімната, то краще зверніть увагу на кутову кабіну, з її допомогою Ви зможете найбільш раціонально використовувати простір.

Типи душових кабін:

  • душовий куточок;
  • кабіна «Бокс»;
  • кабіна «Бокс» з гідромасажем;
  • кабіна «Бокс» з лазнею.

Душовий куточок - це, по суті, проста кабіна, але з двома, а не з чотирма стінами, як зазвичай. Двома сторонами, в цьому випадку, слугують стіни у ванній, а двома - стіни кабіни.

Класична душова кабіна складається з піддону, дверей і стінок. Особливу увагу потрібно приділити вибору піддону. Піддон має такі параметри: ширина, довжина, глибина і матеріал, з якого він виготовлений.

Глибина піддону залежить від того, для кого Ви підбираєте модель. Якщо душова кабіна буде використовуватися, в основному, людьми похилого віку, то краще вибирайте не глибокий піддон. Тому що високо підняти ноги їм буде проблематично.

Двері - це ще один важливий елемент в конструкції душової кабіни. Двері бувають двох типів відкриття: двостулкові і розсувні (принцип купе). Розсувні двері підійдуть для невеликих кімнат, оскільки вони не вимагають додаткового місця для системи відкриття дверей.

Для розсувних дверей найбільш проблематичним місцем є ролик, який може відламатися від кріплення дверного полотна. Важливо, щоб всі системи в дверях були зроблені із якісних матеріалів. Наприклад, направляючі можуть бути зроблені із пластику, сталі або алюмінію.

Двері і стінки душових виготовляють з наступних матеріалів:

  • Полістирол
  • Скло
  • Оргскло
  • Триплекс.

Ми підготували для Вас кілька порад, які допоможуть оприділитись з вибором душової кабіни.

Якщо метою поставлено звичайне прийняття душу, а ніжитися під струменями тропічного душу або в кисневих бульбашках джакузі вам ніколи, то оптимальним вибором для вас буде проста недорога класична модель душової кабіни. Немає сенсу купувати дорогу сантехніку з великим набором функцій, якщо ви цими функціями не збираєтеся користуватися.

Якщо Ви прихильник здорового способу життя і любитель різних оздоровчих водних процедур, то кращим вибором для вас буде комбінований тип, що поєднує в собі всі функції і ванни і душової кабіни.

Якщо Ваша ванна кімната не вражає своїми розмірами, то найбільш оптимальним буде купити кутову душову кабіну з формою піддону чверть кола, і розмірами сторін від 80×80 до 100×100 см. При цьому найкраще щоб в моделі були дверцята розсувного типу.

Якщо в сім’ї є діти дошкільного віку, то при виборі душової кабінки оптимальним буде придбати модель з глибоким піддоном. У цьому випадку ви позбавите себе від покупки дитячої ванночки, а її функцію зможе замінити глибокий піддон.