Історія прянощів починається у витоках самого людства. Ще 50 тис. років тому люди використовували трави, рослинні добавки для покращення смакових властивостей страв. Крім того, різноманітні плоди, корінці, трави з давніх часів використовувались при проведенні релігійних ритуалів майже всіх відомих нам релігій. Але все ж, найбільше розповсюдження спеції отримали саме в кулінарії. З розвитком цивілізації людина почала спеціально вирощувати духм’яні рослини, а вже сьогодні по всьому світі можна східні прянощі оптом купити та насолоджуватись їх прекрасними властивостями.

Схід - батьківщина всіх прянощів та спецій. Протягом багатьох століть вони потрапляли до Європи саме з Азії та Індії. У середні віки прянощі цінувались так само як і дорогоцінні метали. Не менш високо цінуються вони і сьогодні. Проте сьогодні їх цінність виливається, звичайно ж, не в захмарній ціні, а в ароматних якостях та тій радості, яку отримує людина при їхньому споживанні.

Вибір прянощів.

Дуже важливим аспектом приготування страв є саме правильний вибір дух’яних трав. Найкращим варіантом буде купити прянощі у цілісному вигляді. Цілі прянощі краще зберігають свої ароматні властивості, а ніж перемелені. Важливо, щоб вони зберігались в надійному пакуванні, тому пропонуємо користуватись послугами спеціалізованих магазинів, які дотримуються відповідних правил. Купуйте прянощі маленькими порціями, адже в свіжому вигляді вони найкраще розкривають всі свої ароматні якості.

Підготовка до використання та використання прянощів.

Перед використанням прянощі необхідно подрібнити. Для цього Ви можете використати ступку та товкач або звичайну кавомолку. Знову ж таки, найкраще буде подрібнити лише ту кількість прянощів, яка необхідна Вам для приготування страви.

Щоб смак прянощів максимально розкрився, необхідно обсмажити їх на сухій та добре розігрітій сковороді. Головне не переборщити, 2-3 секунду буде достатньо. Це правило стосується цілих спецій, перемелені або подрібнені можна додавати до страв без попереднього обсмаження.

Обсмажені цілі спеції краще всього додавати в процесі приготування, тоді як перемелений варіант можна використати безпосередньо перед подачею вже готової страви. Важливо ознайомитись з властивостями тої чи іншої духм’яної рослини, яку Ви хочете використати, більш детально, адже від цього залежить смак Вашої їжі та Ваше задоволення.

Придбати якісні спеції та прянощі, що привезені з різних куточків світу пропонує інтернет магагзин СПД "Димитров". Ми реалізуємо виключно високоякісну та свіжу продукцію, яка точно не залишить Вас байдужим.