Горіх, що омолоджує, саме так називають кедрові горіхи. Про корисні властивості цього продукта можна написати декілька статей. Ми виділили топ-5 його особливостей, які найкраще впливають на організм людини, аби Ви переконались, що кедрові горіхи купити оптом необхідно кожному!

Почнемо з складу кедрового горіха, адже він є джерелом величезної кількості найрізноманітніших корисних мікро- та макроелементів, а також вітамінів. Зокрема, найбільш цінними для організму людини є вітаміни групи  В, Е, К, А, F, D, С. Білок в цих горіхах вирізняється великою кількістю найбільш дефіцитних для організму амінокислот, зокрема, метіонін, лізин, триптофан. Поживні макроелемнти - калій, фосфор, магній, кальцій, цинк, залізо.

Такий багатий склад кедрових горіхів дозволяє їм виконувати наступні функції в організмі людини.

1. Зберігають молодості.

Ця властивість забезпечується тим, що у складі горіхів є багато антиоксидантів, зокрема, вітаміни групи А, В, С, D і Е та лютеїн. Ця армія антиоксидантів бореться з вільними радикалами, які і прискорюють процеси старіння.

2. Підтримують здорове функціонування організму, а саме покращують зір та підтримують серце.

Вже вищезгаданий лютеїн є каротиноїдом. Саме цей елемент захищає очі та запобігає утворенню очних захворювань. Робота серця підтримується за рахунок мононенасичених жирів, магнію, марганцю та вітамінів Е і К.

3. Допомагають зберегти фігуру.

Кедровий горіх сприяє схудненню. У складі останнього є білки, які дуже повільно розщеплюються. Завдяки цьому людина довго не відчуває голод. Споживаючи горіхи, організм отримує всі необхідні елементи, виробляється гормон холецистокінін, який відповідає за ситість організму і таким чином пригнічується апетит.

4. Підтримують життєву енергію людини.
Поживні елементи, що є у складі кедрових горіхів, зокрема, мононенасичені білки, жири та залізо надають людини енергію. Крім цього магній, що є у складі горіху, запобігає швидкій втомі.

5. Покращують загальний стан шкіри.

Вживання кедрових горішків у якості їжі допомагає при лікуванні різних шкірних захворювань, сприяє швидкому загоєнню ран та регенерації шкіри. Крім того, лушпиння кедрових горіхів використовують для очисних ванн. Такі ванни рекомендуються при діатезі, екземі, гнійних та інших захворюваннях шкіри.

Це тільки короткий перелік дивовижних властивостей кедрового горіха. Оптом придбати цей смачний та корисний продукт Ви можете в інтернет-магазині СПД "Димитров". Пропонуємо своїм клієнтам виключно якісну та свіжу продукцію за приємною для усіх ціною!