Манікюр - одна з найпопулярніших салонних процедур, яку люблять робити усі жінки. Запорукою гарно виконаної роботи є обладнання, на якому ця послуга проводилась. Облаштовуючи робоче місце майстер повинен особливу увагу приділити меблям. У цій статті ми поговоримо як правильно манікюрний стіл купити та отримати від покупки та експлуатації тільки задовоелення, а не розчарування.

Якщо клієнту під час процедури не зручно ( надто низьке чи високе положення рук, гострі краї тощо), ніякого задоволення від процедури він не отримає. Адже похід в салон на манікюр для будь-якої жінки це не просто гарно нафарбовані нігті, а й певний ритуал релаксу та розслаблення. Тому манікюрний стіл має відповідати наступним характеристикам:

- бути зручним (як для клієнта, так і для майстра);

- бути функціональним (таким, щоб дозволяв грамотно розпоряджатись простором);

- бути зовнішньо привабливим (в б’юті сфері без цього нікуди).

Отже, комфорт.

Передусім майсер повинен забезпечити власний комфорт, адже його робота передбачає постійне положення сидячи за столом, тому якщо не будуть створені комфортні умови, важко буде говорити про якість проведеної процедури. Зазвичай висоту столу підбирають за власним зростом. Найкращим способом перевірити зручність столу, це присісти за потенціальне робоче місце та імітувати процес.

Важливим аспектом також є форма столу. Зазвичай столи бувають прямі, кутові та Т-подібні. Прямі та кутові варіанти підійдуть для роботи одного майстра, тоді як Т-подібні забезпечать робочим місцем одразу двох.

Краї столу також можуть бути гострими або заокругленими. Безпечніше обирати заокруглені варіанти, адже тоді зменшується ризик травмування.

Функціональність

Робота майстром манікюру передбачає великий арсенал різноманітного приладдя. Саме тому манікюрні столи мають бути обладнані різноманітними ящиками, столиками, поличками тощо. Якщо у Вас обмежений простір, найкраще буде обрати розкладний варіант. Такі моделі також можуть бути оснащені коліщатками, завдяки чому столик можна переміщати в будь-яку необхідну точку приміщення не прикладаючи зусиль.

Зовнішній вигляд.

Навіть найбільш зручні та функціональні меблі може повністю зіпсувати їхній зовнішній вигляд. При виборі столика віддавайте перевагу спокійним та пастельним тонам. Навіть якщо інтер’єр Вашого салону дуже яскравий, краще відмовитись від такого варіанту столу. Яскраві кольори можуть впливати на сприйняття майстром кольорів лаку і як наслідок можна отримати зовсім відмінний результат від очікуваного.

Щоб замовити манікюрний стіл від виробника недорого, звертайтесь в "Студію дизайну меблів". В наявності завжди стильні та практичні рішення, а також можливе виготовлення меблів спеціально для Вас під замовлення.