Сьогодні на кожному кроці ми зустрічаємо різноманітне пакування. Захищати продукцію за допомогою пакування почали ще в сиву давнину. Наші предки виготовляли мішки зі зшитих шкур. З розвитком цивілізації розвивалося й пакування. І вже у XIX століття ми можемо зустріти паперові пакети, а ще пізніше поліетиленові пакети.

Заповзятливі великобританці скористались винаходом свого співвітчизника Вільяма Гудейла - машиною для виготовлення паперових пакетів іпочали виробництво паперових кульків. Кульки були не найзручнішим варіантом пакування, проте на той час вони значно полегшували транспортування та зберігання продукції. Трішки пізніше інший винахідник Лютер Кроуелл у 1870 році придумав паперовий пакет з плоским дном. Такі пакети використовуються і по сьогодні.

Проте сьогодні найпопулярнішим видом пакування є саме поліетиленові пакети. Виготовлення поліетиленових пакетів має дуже цікаву та заплутану історію. Почалось все більше ніж 100 років тому. Німецький вчений Ганс фон Пехманн випадково здобув поліетилен, але назвав його тоді поліметиленом. В’язка, смолиста речовина широкого розповсюдження не знайшла.

Поліетилен, яким ми користуємось сьогодні був винайдений у 1933 році в тій самій Великобританії, інженерами хімічного тресту ІСІ Еріком Фосетом та Реджинальдом Гібсоном. Через 2 роки ними були створені потужності для виробництва промислового поліетилену і незабаром після цього він був використаний у виробництві телефонного кабелю. Так світ отримав поліетилен.

Виготовлення саме поіетиленових пакетів почалося вже в іншій країні, назва цієї країни США. У 1957 році був розроблений перший поліетиленовий пакет фасувального типу. Використовувся він для пакування хлібу та інших хлібобулочних виробів. Такий вид пакування завдяки своїм характеристикам швидко набув великої популярності, витісняючи свого предка - паперовий пакет.

У другій половині ХХ століття в США почався справжній поліетиленовий бум, який швидко поширився і на Європу. Вже у 70-х роках з’явились перші пакети з ручками, тоді Європа виробляла 11,5 млн пакетів в рік. До 1996 року поліетиленовий пакет займав 80% ринку пакування.

Як вже зазначалось, стрімка популярність поліетиленових пакетів розвивалась за рахунок відмінних характеристик останніх. Такий вид пакування є міцним та надійним. Також немаленьку роль грає низька та доступна ціна на пакети.

Якщо Вам необхідно придбати поліетиленові пакети відмінної якості недорого, пропонуємо звернутись в компанію "Екстра Пластик". Компанія є виробником, який гарантує виготовлення пакетів будь-якої складності в необмеженій кількості. За надійними та недорогоми пакетами звертайтесь тільки в "Екстра Пластик"!