Читаючи характеристики поліетиленових пакетів можна зустріти визначення "поліетилен високого тиску" та "поліетилен низького тиску". Щоб розібратись в чому їх різниця та який варіант підходить саме для Вашого пакування, пропонуємо ознайомитись з тим, які особливості мають пакети ПВТ з логотипом, а також пакети ПНТ.

ПВТ - поліетилен високого тиску.

Такий поліетилен має презентабельний зовнішній вигляд. Він є гладким та блискучим. Також його перевагами є еластичність та тягучість.

Зазвичай з такого типу поліетилену виготовляють пакети з вирубною ручкою. За рахунок того, що пакет є глянцевим, друк на ньому виглядає краще, яскравіше, кольори виглядають "соковитіше". Ще однією перевагою такого пакету є те, що він майже не мнеться та є стійким до гострих кутів чи інших ріжучих елементів, які можуть завдати шкоду цілісності. Враховуючи ці характеристики, брендовані пакети виготовляють саме з такого поліетилену.

ПНТ - поліетилен низького тиску.

Такий пакет є матовим та шершавим. Ці пакети можуть видавати звуки шуршіння.

Всі відомий пакет типу майка виготовляється саме з ПНД. Якщо Вам треба пакет з вирубною ручкою і Ви хочете отримати максимальну міцність за мінімальні гроші, то ПНТ - Ваше правильне рішення. Плівка ПНТ краще розтягується, завдяки цій характеристиці такі пакети краще підходять для перенесення важких предметів. Та ж сама плівка з ПНТ сильніше мнеться та спричиняє неприємні звуки у вигляді шуршіння. Саме тому, такий поліетилен краще не використовувати для брендованих пакетів.

ПСТ - поліетилен середнього тиску або змішаний поліетилен.

Цей тип поліетилену утворюється за допомогою міксу поліетилену високого та низького тиску. Також, не рідко додають ще ряд добавок для блиску, міцності тощо. Змішувати ПВТ та ПНТ можна в будь-яких пропорціях. Саме тому остаточні характеристики ПСТ будуть залежати від того, якого типу поліетилену до нього додадуть більше, або ж він буде мати середні між ними параметри.

Маленьким секретом є те, що при виробництві ПВТ до поліетилену додають невелику кількість гранул ПНТ, аби надати пакетові більше міцності та стійкості. Водночас, при виробництві поліетилену ПНТ також додають декілька гранул ПВТ аби надати поліетилену додаткової еластичності та блиску. Тому, можна сказати, що більшість пакетів, які ми використовуємо виготовляють з поліетилену середнього тиску.

Щоб замовити якісні поліетиленові пакети оптом недорого, звертайтесь до компанії "Екстра Пластик". Компанія є виробником поліетиленових пакетів, тому відмінна якість, доступна ціна гарантовані кожному.