Друк на пакетах майка Україна, а також друк на більшості пакетів відбувається за допомогою двох методів - флексодруку та шовкографії. Щоб краще розібратись який метод друку підходить для Ваших пакетів, пропонуємо ознайомитись з особливостями, перевагами та недоліками кожного варіанту.

Шовкографія (трафаретний друк).

Шовкографія - метод друку, який передбачає майже ручну технологію нанесення зображення на завчасно підготований (активований) пакет. Найкращим такий варіант друку буде для малого тиражу пакетів (від 100 штук), адже забезпечується висока якість для кожного екземпляру. Проте за такий підхід треба платити більше. Пов’язано це з низькою продуктивністю обладнання, а також з великими затратами на працю та високою собівартістю одного відбитку.

Ще одним мінусом цього методу є те, що необхідно використовувати вже готові пакети, а відповідно немає можливості розробити індивідуальний конструктив пакету.

Використовуючи шовкографію на пакет можна нанести зображення обмеженого розміру. Також є труднощі з чітким поєднанням декількох кольорів на малюнку.

Метод шовкографії не є доцільним при виробництві пакетів майка, адже таке дороговартісне нанесення на дешевий пакет є просто невигідним.

Флексодрук на пакетах.

Флексодрук - це частина повного, автоматизованого процесу виготовлення пакетів. За допомогою цього методу зображення потрапляє на пакет, ще до того як він являє собою пакет. На рулон поліетилену наноситься зображення за відповідними критеріями, після чого відбувається вирубка і тільки тоді пакет стає пакетом.

Перевагами цього методу є його доступна ціна. Навіть при маленьких тиражах цей метод є вигіднішим ніж шовкографія.

Також використовуючи флексодрук немає майже ніяких обмежень щодо індивідуального конструктиву пакетів. Можна розробити пакети необхідних розмірів, міцності та інших індивідуальних параметрів замовника.

Обмежень щодо зображення немає, якщо використовувати флексодрук. Будь-який малюнок, логотип, великого чи маленького розмірів з легкістю передасться за допомогою цього методу. Додатковою перевагою є великий вибір фарбників для нанесення зображення.

Отже, врахувавши вищесказане можна зробити висновок що нанесення зображення на пакет методом флексодруку має набагто більше переваг ніж інший варіант. Якщо Ви хочете отримати якісні брендовані пакети за доступною ціною, пропонуємо звернутись до компанії "Екстра Пластик". Компанія зібрала команду професіоналів, які можуть виконати роботу будь-якої складності. Ми пропонуємо своїм клієнтам співпрацю, основними принципами якої будуть порядність і зацікавленість у забезпеченні Вашого підприємства необхідною продукцією за оптимальними цінами.