Поліетиленовий пакет - найрозповсюдженіший метод пакування. Ми використовуємо його щодня навіть не підозрюючи, що крім його основних, звичних для нас всіх функцій, він виконає ще багато інших. У цій статті ми Вам розкажемо чому необхідно купити поліетиленові пакети оптом та переконаємо Вас, що жоден інший тип пакування не може конкурувати з ними.

Для кожного не секрет, що тонкі та майже невагомі пакети допомагають нам у повсякденному житті носити певні речі, покупки тощо. Поліетилен безсумнівно став найпопулярнішим типом пакування, витіснивши свого попередника - папір. До переваг саме поліетиленових виробів можна віднести:

- поліетилен не пропускає вологу;

- має високі показники міцності;

- зберігає свої властивості при будь-яких температурах;

- не є токсичними, що дозволяє використовувати такі пакети для пакування продуктів харчування;

- низька вартість.

Завдяки цим характеристикам поліетиленові пакети стануть відмінним варіантом для пакування сипучих продуктів, зокрема, таких як цукор, крупи тощо. Стійкість до будь-яких температур дозволяє пакувати у поліетиленові пакети заморожені продукти та напівфабрикати, які необхідно зберігати у морозильній камері.

Ще однією сферою застосування поліетиленових пакетів є утилізація медичних та побутових відходів. Вироби відрізняються інертністю до впливу хімічно активних агентів.

Міцності таких пакетів можна співати оди. Саме тому, поліетилен найкраще справиться з функцією транспортування важких вантажів. Вантажопідйомність сучасних виробів сягає 25 кг.

Користь поліетиленових пакетів полягає також у їхній низькій ціні. Навіть тендітні паперові вироби коштують дорожче, ніж поліетиленові.

Якщо Вам необхідно захистити Ваш товар від подряпин та пошкоджень, у цій ситуації Вас також виручить саме поліетиленовий пакет. Захищаючи вміст від зовнішнього впливу, поліетиленова плівка зберігає свою прозорість, дозволяючи легко роздивитись те, що знаходиться всередині.

Крім того, такі пакети легко піддаються обробці. В разі будь-яких форс-мажорних випадків, їх можна використовувати неодноразово.

Ще однією важливою функцією поліетиленових пакетів є реклама. На поверхню пакета можна нанести будь-яке зображення, фірмовий логотип тощо. Брендовані пакети підвищують статус та престиж компанії, збільшуючи її продажі.

Отже, поліетиленовий пакет - відмінний вибір для пакування. Компанія "Екстра Пластик" пропонує виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення. Ми практикуємо індивідуальний підхід до наших замовників і робимо все для встановлення тривалих взаємовигідних партнерських відносин з нашими клієнтами.