Промислове охолодження - необхідна умова роботи багатьох сфер промисловості. Воно забезпечує стабільну роботу виробничої лінії або правильне зберігання виготовлених продуктів. Для цих процес існує спеціальне обладнання - промисловий чиллер.

Промислові чиллери - це холодильні машини, які призначені для роботи при навантаженні від 500 кВт. Такі прилади широко застосовуються як в традиційних кліматичних системах великої потужності , так і на спеціалізованих виробництвах.

В асортименті чиллерів Ви зможете знайти прилади з водяним та повітряним охолодженням, а також прилади з окремим конденсатором, які здатні задовільнити різні вимоги.

Залежно від необхідних параметрів та режиму роботи, чиллери можуть бути оснещені різноманітними видами компресорів, які здатні найбільш ефективно працювати у відповідних, заданих умовах. Більшість чиллерів оснащені гвинтовими або відцентровими компресорами. На харчових виробництвах використовуються чиллери, здатні працювати при мінусовій температурі рідини в системі холодопостачання.

Область застосування цих приладів досить широка. Ось короткий їх перелік.

1. Різноманітні сфери промисловості. Зокрема, він може використовуватись для охолодження оборотної води в процесі охолодження друкованих виробів. Пластмасова продукція виготовляється за допомогою спеціальних прес форм, охолоджених за допомогою промислового чиллера.

2. Широке застосування промислові чиллери отримали у харчовій промисловості, а саме у сфері виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів. Застосовують їх для охолодження води, що необхідна для замісу тіста. На кондитерських фабриках цей пристрій необхідно для охолодження технологічної води в процесі приготування згущеного молока, глазурі і шоколаду.


3. Для охолодження різноманітних напоїв. Зокрема, промисловий  чиллер використовується при виробництві пива. Він виконує функцію підтримки необхідної температури сусла. Крім того, обладнання може бути використана для охолодження інших напоїв - соків, сиропів, мініральної води тощо. Охолодження необхідно в спиртогорілчаної промисловості для видалення осаду з напоїв, надання їм прозорості. Водні розчини спирту, що використовуються у виробництві, також потребують охолодження.

Якщо Вам необхідно замовити промисловий  чиллер, пропонуємо звернутись до компанії Vitkovets CNC. Ми працюємо на ринку вже быльше семи років, знаємо чого хоче клієнт. Обробляємо Ваші електронні заявки за годину. 99% наших відгуків позитивні, можете впевнитись у цьому самі. Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!