Концерн SAF - німецький бренд, який за своє багаторічне існування виробив репутацію виробника якісної та надійної продукції. Завдяки високому професіоналізму спеціалістів та новітнім технологіям, що використовуються компанією, запчастини виробництва SAF мають велику популярність в Європі та поза її межами. На трьох німецьких заводах виготовляються таке обладнання як маточина SAF, якісні осі та деталі підвісок, що відповідають найвищим вимогам сучасного споживача. Деталі SAF для прицепної техніки - це функціональність у поєднанні з безпекою та економією.   

Компанія почала свою діяльність ще в далекому 1881році. На той час вона мала вигляд невеликої кузні. Найпершим досягненням компанії SAF був поворотний плуг. Згодом працівники кузні почали займатись розробкою осей для сільськогосподарської техніки. Ще через декілька років з'явився вже перший завод. Спеціалізацією цього заводу було виготовлення саме осей для причепів та напівпричепів.

Маточний вузол.

На маточину важкого прицепа діє багато статичних та динамічних сил. Зокрема, на неї тисне власна вага причепа, а також вантажу. Крім того, колеса, що обертаються, віддають на неї всі удари, що спричинені нерівним дорожнім покриттям. Додаткове навантаження підшипники несуть опираючись  при поворотах.         

Оригінальна маточина для причепа SAF повністю відповідає вимогам якості та надійності. Встановлена маточина на вісь SAF забезпечує плавність руху причепа, зникнення вібрацій та надійне кріплення колеса.       

При покупці маточини SAF Ви отримаєте ряд переваг, зокрема:

- гарантія найвищої якості виробу;

- безпечну експлуатацію причепної техніки навіть у важких умовах;

- впевненість у надійності деталі;

- збільшення інтервалів технічного обслуговування;

- продукція SAF вирізняється серед конкурентів найдоступнішою ціною;

- кожна деталь проходить ряд ретельних перевірок та має відповідний сертифікат якості.

Обираючи запчастини виробництва компанії SAF Ви точно не прогадаєте. Надійним місцем, в якому можна придбати вживані деталі SAF, в тому числі і маточини, є компанія "W.W. Partners". Всі запчастини, що реалізуються компанією, проходять ретельну перевірку. Перш ніж додати запчастину до нашого асортименту, спеціалісти компанії повністю оцінують її стан. Для продажу обираються деталі, які мають відмінний стан та мінімальний відсоток експлуатації. Для вибору тієї чи іншої деталі пропонуємо скористатись нашим зручним онлайн каталогом. Звертайтесь, ми гарантуємо Вам, що співпрацею з нашою компанією Ви точно будете задоволені.