Надійно перевозити вантажі - основне завдання власників вантажного транспорту. Для цієї роботи використовується декілька видів напівпричепів. Причеп з тентовим покриттям має значні переваги перед звичайним відкритим причепом. Зокрема, захист вантажу від опадів та інших зовнішніх факторів. Також якщо Ви вирішили тент для вантажного автомобіля купити недорого, він допоможе створити певний аналог аеродинамічної конструкції, що забезпечить зниження спротиву повітря.

Види тентів на напівпричіп:

- стаціонарний, в якому відсутні зсувні механізми;

- зсувна П-подібна панчоха, в якому повний зсув забезпечується одним механізмом;

- комбінований тип із стаціонарним дахом та зсувною шторою;

- тент-штора, що має прикріплені до борту зсувні штори та стаціонарний або зсувний дах, за рахунок жорстких бортів забезпечується надійне кріплення вантажу;

- "шторник", являє собою зсувний дах та штори з кріпленням на обв'язку, в цьому виді борти можуть відкриватись незалежно один від одного, адже їхнє положення регулюється трьома різними механізмами.

Матеріали для тентів на напівпричеп. 

Тентова тканина має широке розповсюдження у різних сферах промисловості. Крім тентів на напівпричепи та причепи із неї виготовляють спеціальні укриття та намети. Популярність тентової тканини забезпечена її відмінними характеристиками, зокрема, міцністю, довговічністю, стійкістю до атмосферних опадів та інших зовнішніх факторів. 

Тканина для тентів виготовляється із ПВХ-матерії, що проходить обробку спеціальним полімером, а потім покривається лаком з двох сторін. Існує декілька видів тентової тканини:

1. Тентова тканина "Тарпаулін". Ця тканина характеризується високим рівнем вологостійкості, завдяки тому що ламінована спеціальною плівкою. 

2. Французька тентова тканина. При виготовленні тканини застосовується плетіння, що дозволяє їй дихати і дуже швидко висихати. Також матеріал відмінно чиститься і довго служить.

3. Тканина VALMEX. Двостороннє акрилове, тефлонове протигрибкове покриття надійно захищає від дії УФ-променів і забезпечує тканині високу водонепроникність (1000 мм водяного стовпа).

При виборі тенту на напівпричеп звертайте увагу на стійкість до зовнішніх факторів, легкість в експлуатації та надійність конструкції. Якісні тенти європейського виробництва Ви зможете знайти в компанії  "W.W. Partners"Ми гарантуємо Вам відмінний сервіс до якого входить повна консультація, доставка в будь-яку точку України та відмінна якість продукції, яку ми реалізуємо. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами.