Якісно підібрана сантехніка - не останній за важливістю критерій комфорту і затишку в квартирі. Вибір сантехніки має грунтуватися не тільки на дизайнерських перевагах, а також і на її функціональності, властивостях і особливостях матеріалів, з яких вона виготовлена. Саме тому, щоб сантехніка служила Вам довгі роки, вибирайте Альбатрос сантехніка.

При виборі ванни крім її розміру і форми важливим є матеріал, з якого вона зроблена. Сьогодні на ринку представлені ванни з таких матеріалів:

  • Фарфор. Це екологічно чистий матеріал, оскільки виготовляється з глини, кварцового піску, води. За ним легко доглядати, оскільки він довго тримає колір – незалежно від того білосніжний він чи яскравого забарвлення.
  • Чавун. Це традиційний матеріал, з якого виготовляють ванни багато років. Сьогодні вибір форм і забарвлень різноманітний. Головна перевага чавунної ванни – це те, що такий виріб не піддається корозії, вони міцні і зберігають тепло.
  • Сталеві ванни. Такі вироби легші, але при цьому вони можуть прогинатися під вагою тіла, також цей матеріал погано зберігає тепло.
  • Акрил. Ванни з акрилу відрізняються одна від одної за якістю, товщиною, кількістю шарів армування. Чим товща ванна, тим краще. Переваги цього матеріалу в тому, що він добре переносить удари і падіння важких предметів, а у разі появи тріщин, їх можна легко видалити.

Душова кабіна – ідеальний варіант для маленької ванної кімнати, а якщо місце зовсім обмежене, то можна звернути увагу на душові кабіни в формі чверті кола, вони ще більше значно економлять простір. Складові кабіни можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але найбільш практичним є литтєвий акрил, улюблений багатьма виробниками за достатню міцність, довговічність і шумопоглинальний ефект. Важливий елемент кабіни – дверцята. Вони можуть бути як акриловими, так і скляними. Також варто звернути увагу на механізм відкривання дверей кабіни з урахуванням доступного вільного простору. Розсувні двері з роликовим механізмом вкрай зручні, а для великої ванної кімнати підійдуть розсувні двері.

Існує велика різноманітність форм і розмірів умивальників. Тут важливо підібрати найбільш відповідний дизайн і форму. Проте найважливішим моментом вибору раковини є вибір матеріалу.  Головний матеріал, з якого виготовляються умивальники та елітна сантехніка Україна – це кераміка, термін служби якої близько 20 років. Виготовляють раковини також зі скла, нержавіючої сталі чи мармуру. Усі матеріали досить практичні і прості в обслуговуванні та догляді.

Якісні унітази, як правило, є моделями з круговим зливом. Система, в якій вода стікає по всій крайці унітаза, вважається найбільш ефективною і гігієнічною. Варто звертати увагу і на зливний бачок. Один з показників якості зливного бачка – безшумність його роботи. Сильний шум може свідчити про помилкове встановлення або про виробничий брак. Бачок в свою чергу може бути окремим, суцільнолитим, приставним. Тут вибір залежить від вподобань.

При покупці змішувача для ванної виробники віддають перевагу моделям з хрому і латуні, так як ці матеріали вважаються найбільш надійними і зручними. Рекомендується звертати увагу на змішувачі з хромованим покриттям, тому що пристрої з латуні часто покриваються спеціальною емаллю або нікелем. Незважаючи на те, що емалеве покриття додає красивий блиск змішувачу, воно може пошкодитися при експлуатації, а нікель може викликати алергічну реакцію у деяких людей.

Головне пам’ятати, що ремонт і заміна сантехніки іноді обходиться набагато дорожче, ніж новий якісний виріб, тому іноді краще не економити.Придбайте якісну і надійну сантехніку від світових виробників на сайті "Гідромасажсервіс".