Листкове дріжджове тісто вперше було винайдено у Франції ще у Х ст., потім цей рецепт потрапив до Італії, Австрії, Данії і далі пішов мандрувати по всьому світу. Ці вироби є невід’ємною частиною слов’янської кухні, займають велике значення у харчуванні людини незважаючи на  високий вміст  жиру, що  обумовлює їх  оригінальну шарувату структуру  і  ніжну  консистенцію,  які  створюються  під  час  багаторазового прошаровування тіста. Випічка з листкового тіста має привабливий зовнішній вигляд і гарний смак і поверхню з безліччю маленьких бульбашок, зовнішні шари - тверді, внутрішні - м'які. Листкове тісто може бути дріжджове та без дріжджів, прісне або  скороспіле.  Особливістю  листкового  тіста  є  те,  що  воно  досить  пружне, еластичне та не містить цукру.

Вироби з листкового тіста до вподоби багатьом. На приготування листкового тіста в домашніх умовах потрібен якийсь час, який є не у кожної господині, тому наша компанія потурбувалася про це і додала у свій асортимент листкове тісто заморожене і різноманітні вироби з листкового тіста.

З листкового тіста можна приготувати яблучні штруделі, різноманітні рулети, пиріжки, хачапурі, сосиски в тісті, піцу, самсу, слойки, пироги, круасани.

Якість приготовленого виробу з листкового замороженого тіста напряму залежить від того, як його розморозити. До розморожування листкового тіста треба поставитися з особливою обережністю, оскільки заморожені пласти при розгортанні можуть зламатися. Якщо розморожування проведене неправильно, з такого тіста навряд чи вийде хороша випічка.

Для швидкого розморожування тіста досвідчені домогосподарки користуються способами, які називають "екстренними" - їх намагаються використовувати тільки при гострій потребі. Тісто поміщається в поліетиленовий пакет і обертається рушником. У загорнутому вигляді його треба покласти на теплу батарею. Не слід застосовувати прискорені способи розморожування господиням, які не мають великого досвіду. При будь-якому промасі тісто перетвориться в напіврідкий комок, зовні покритий сухою кіркою.

Якщо особливою поспіху немає, краще вчинити так: заморожений шар тіста звільнити від упаковки і викласти на дошку біля плити або батареї, тобто джерела тепла. При температурі, яка трохи вища кімнатної, досить не більше двох годин, щоб тісто було готове до подальшої роботи з ним.
Не слід розморожувати листкове тісто в мікрохвильовій печі. Така операція вимагає деякої вправності - хороший результат виходить не у всіх, а якщо трохи помилитися, можна отримати вже готову слойку.
Кращий спосіб для розморожування листкового тіста - це повільний. При ньому тісто збереже всі свої корисні якості, а випічка вийде пишною і смачною.

Як буде розморожуватись тісто, а в подальшому і на скільки смачний буде виріб з нього, залежить від виробника, способу приготування та заморозки. ТМ "Мамин хліб" виготовляє вироби за найкращими рецептурами на професійному обладнанні і використовує технологію глибокого заморожування продукції, що дозволяє оперативно здійснити поставку в разі замовлення.