Світова пандемія показала всю беззахисність людини перед таким страшним явищем як вірус. Ми всі стали залежними від дефіцитного способу захисту - маски. Сьогодні цінність медичної маски зросла в рази, вона стала незмінним атрибутом повсякденного життя кожної людини на планеті. Саме тому виробництво масок - найкращий варіант залишитись на плаву у складній економічній ситуації, а також допомогти усьому світові. Купити верстат для виготовлення медичних масок - найкращий вклад у майбутнє.

Вибір обладнання.

Підбір обладнання для виробництва є ключовим моментом якісно виготовленого продукту. Сьогодні існує чимало недорогих китайських варіантів обладнання, проте бути впевненим у їхній якості на 100% не можливо. При виборі виробника верстатів для виготовлення медичних масок необхідно співпрацювати з справжніми професіоналами, які мають чималий досвід та відмінну репутацію.

Процес виготовлення маски.

В цілому процес виготовлення медичної маски поділяється на 2 етапи - виробництво заготовок для масок та приварювання петель або зав’язок до заготовки. Виготовлення заготовок виконується автоматично, тоді як приварювання петель може здійснювати як вручну, так і автоматично.

Вибір  приміщення.

Щоб організувати виробництво, необхідний цех площею не менше 300 м2. Оснащення займає небагато місця, але будуть потрібні ще склади і кімнати для персоналу. Дешевше орендувати приміщення за межею міста. А ось офіс продажів для зручності клієнтів можна організувати в місті.

Вимоги до приміщення:

- високі стелі;

- наявність якісної вентиляційної системи і трифазної електричної мережі;

- світло, каналізація, опалення та водопостачання.


Асортимент продукції.

Щоб задовольнити запити клієнтів і охопити значну частину ринку, продумайте асортимент продукції. Навіть якщо доведеться закуповувати додаткове обладнання, витрати швидко окупляться.

Основний поділ продукції на види здійснюється за типом використовуваного для виготовлення матеріалу. Маски бувають - марлеві або неткані. Другий варіант краще, оскільки сировина для медичних масок такого виду коштує дешевше, а кінцеві вироби більш затребувані на ринку.

Пропонуємо звернути увагу саме на такі ключові моменти, якщо Ви вирішили відкрити власне виробництво масок. Надійне місце, в якому можна придбати якісне обладнання італійського виробництва є компанія "ПП Патько". Компанія співпрацює на пряму із заводами-виробниками, саме тому найнижчі ціни Вам гарантовані, а також Ви отримуєте гарантію на обладнання від виробника. За потреби спеціалісти компанії виїжджають на об’єкт до клієнта та допомагають з монтажем обладнання та навчанням персоналу.