Крісло - основна складова перукарського бізнесу. І якщо ще декілька років тому вибір спеціалізованих меблів був обмежений найпростішими моделями, то сьогодні асортимент дуже широкий і різноманітний. Переглянувши каталоги, Ви зможете знайти як вироби класу "економ" так і справжні королівські трони для перукарських процедури. Перед тим як купити перукарське крісло, пропонуємо ознайомитись із усіма його особливостями.

Різновиди крісел.

Сучасне перукарське крісло своїм зовнішнім виглядом схоже на звичайне крісло підвищеного комфорту. На перший погляд, це звичайний стілець на коліщатках з високою спинкою і зручними підлокітниками. Зазвичай підбирають крісла відповідно до інтер’єру салону чи студії та до функціональності меблів. Однак, відмінності між звичайним і перукарським стільцем все ж суттєві, ніж здається на перший погляд.

Класифікувати крісла можна за наступними критеріями.

1. Тип конструкції ( гідравлічні, пневматичні та гвинтові);

2. Призначення (універсальні та візажні);

3. Вікова категорія (дитячі та дорослі);

4. Функціональність (кількість регулювань, настроювань і стандартних положень);

5. Використані матеріали (метал, пластик, дерево, шкіра і т. д.).

Крісло кожного зі згаданих видів відрізняється своїм дизайном, особливостями і експлуатаційними характеристиками. Тому вибір моделі завжди суто індивідуальний.

Ключовим моментом при виборі крісла також є його оббивка. Вибираючи матеріал оббивки, не забувайте про те, що за санітарними нормами крісло необхідно мити і обробляти дезінфікуючими засобами, так що від натуральних шкіри та тканин доведеться відмовитися. Пропонуємо звернути увагу на якісний шкірзамінник, а також на штучну та вінілову шкіри. Завдяки сучасним технологіям ці матеріали на вигляд і на дотик нічим не відрізняються від натуральних, але при цьому коштують дешевше і служать довше.

Розібравшись в механіці та оббивці, необхідно визначити в якому місці буде стояти крісло. Фактично крісла діляться на три типи: чоловічі, жіночі та дитячі. Правда, більшість сучасних моделей можна віднести до категорії «унісекс», так як вони відмінно підходять як для салонів краси з переважно жіночою аудиторією, так і для брутальних барбершопів.

Замовити якісне перукарське крісло пропонує Студія дизайну меблів. Головною перевагою нашої компанія є те, що ми не тільки продаємо хорошу продукцію від кращих європейських виробників, а й самі розробляємо меблі. Завдяки цьому у нас завжди широкий модельний ряд, що особливо припаде до душі вимогливим покупцям, які цінують якість і оригінальність.