Яку б продукцію не виготовляла компанія, якщо її справи йдуть добре, рано чи пізно знадобиться складське приміщення. Покупка такої площі може бути дуже матеріально затратною, адже крім самого приміщення необхідно закупити обладнання, найняти персонал та багато інших нюансів, на які не всі готові віддавати гроші. В такому випадку на допомогу приходить оренда складського приміщення у м.Київ. Топ-5 переваг оренди складу, а не його покупки, ми зібрали у цій статті.

Територіальна доступність.

Можна обрати будь-яку зручну для Вас точку розміщення складу. Зазвичай компанії розміщують склади у промислових зонах, але якщо Ви хочете мати склад поблизу офіса, такі варіанти також доступні, варто тільки добре пошукати.

Фінансова доступність.

Економічна складова відіграє чи не найважливішу роль в цьому плані. За попередньою домовленністю з власниками можна зняти приміщення на необхідну Вам кількість днів і не переплачувати за місяць. Деякі орендодавці надають навіть погодинні послуги. Якщо Ваша компанія поки не оперує великими матеріальними статками, можна з легкістю зняти приміщення за доступною ціною. Цей бізнес досить розвинений, можна легко знайти площу навіть за низькою вартістю, особливо якщо орендувати приміщення у власника.

Великий вибір площі.

Логістичні комплекси пропонують приміщення різних площ і призначень, оснащені спеціальним обладнанням в залежності від потреб орендаря. Є склади, обладнані холодильниками, де можна зберігати швидкопсувні продукти харчування та лікарські препарати. Існують закриті та відкриті склади, останні використовуються для зберігання предметів, збереження яких не вимагає підтримки постійної температури.

Обслуговування складів.

Як правило, обслуговування приміщень лежить на орендодавці. У більшості випадків ці площі мають цілодобову охорону і систему відеоспостереження. Території обладнані зручними транспортними під'їздами, прибиранням займається спеціальний персонал.

Індивідуальний розрахунок терміну оренди.

Приміщення можна орендувати на будь-який термін, який залежить від потреб організації. Часто компанія потребує опалювальної території тільки в зимовий час, тому знімає ці площі тимчасово, а влітку використовує відкриті майданчики, що дозволяє заощадити.

Якщо є потреба тривалої оренди, орендодавець може надати хорошу знижку. Це робить оренду більш вигідною в порівнянні з покупкою власного складу.

Надати послуги оренди складського приміщення у місті Київ Вам може компанія Синтез Технологій. У розпорядженні клієнтів нашої компанії - складські приміщення. Сучасна техніка гарантує високу швидкість вантажно-розвантажувальних робіт. Звертайтесь, будемо раді допомогти!