Білоруський машинобудівний завод випускає широковідому у світі продукцію - кран автомобільний Машека. Установка цього обладнання проводиться на шасі МАЗ, КАМАЗ та УРАЛ та інших вантажних автомобілів, які є невимогливими в експлуатації та легко піддаються ремонту.

Автомобільний кран Машека купити - відмінний вибір! Він призначений працювати в будівельній сфері і виконувати монтажні, вантажно-розвантажувальні операції. Особливий попит на техніку обумовлений не тільки її якістю, а й ціною, яка прийнятна для підприємств ремонтно-будівельної сфери.

Особливості автокранів Машека.

Автокрани Машека мають легке управління і є досить маневреними машинами, що здатні лавірувати в обмежених умовах будівельного майданчика. Нестача вільного простору не є проблемою для цієї техніки, адже компактні габарити автомобіля дозволяють без проблем переміщатись від одного об’єкта до іншого, долаючи перешкоди.

У складеному вигляді стріла автокрана зовсім не затруднює рух машини, а отже можна виключити можливість зниження продуктивності техніки під час руху між ділянками робіт. Також перевагою стріли є те, що вона вирізняється плавним рухом, а можливість її телескопування з вантажем дозволяє транспортувати останній навіть у важкодоступні місця.

Рух кранової установки здійснюється за допомогою встановленої системи лебідок. В процесі стаціонарної роботи нижня рама машини спирається на гідравлічні висувні опори, що, в свою чергу, дозволяє домогтися необхідної стійкості на не дуже рівній поверхні.

Встановлена на автокранах Машека система електроніки призначена для контролю за навантаженням, креном і зоною дії крана. Така система багато в чому виручає оператора в умовах роботи в обмеженому просторі, роблячи її більш безпечною. Не допустити перенавантаження техніки покликаний обмежувач навантаження, який виводить інформацію безпосередньо на дисплей в кабіні.

Особливості різних моделей Машека.

Модель КС-55727 на шасі «МАЗ-6303» обладнана прогресивною гідравлічною системою. Це дозволяє м'яко управляти спецтехнікою, одночасно здійснюючи кілька операцій. Вантажопідйомність - 25 тонн.

Модель КС-45729 на шасі вантажного автомобіля МАЗ-5337. Працює з вантажами до 20,2 тонн. Обладнання відноситься до середнього класу навантажень і є однією з кращих установок у своїй вазі.

Модель КС-3579 на шасі вантажного автомобіля МАЗ-5337. Устаткування легко впорається з вагою до 15,2 тонн. Вирізняється наявністю мікропроцесорного обмежувача навантаження, який захистить обладнання від псування, проінформувавши машиніста про можливе перевантаження.

Придбати автокран Машека Ви можете в інтернет-магазині "Маштранс". Гарантуємо, що якістю нашої техніки, а також співпрацею з нами Ви будете задоволені.