Досить часто при проведенні будівельних чи господарських робіт виникає необхідність в транспортуванні вантажів значної величини. Використовуючи підручні засоби, зазвичай, це зробити дуже важко, а інколи і взагалі неможливо. В такому випадку на допомогу приходить різноманітна спецтехніка. Клинці автокран зарекомендував себе з позитивного боку. Він дозволяє переміщати значні вантажі на певній висоті.

Виробництво.

Якщо Ви хочете купити кран Клинці, пропонуємо детально ознайомитись із його особливостями.  Випуск автокрану відбувається на Клинцовському автокрановому заводі ("КАЗ"). Серед російських підприємств, що займаються випуском спецтехніки, саме цей завод займає лідируючі позиції. Високу затребуваність техніка отримала завдяки ряду своїх переваг, які ми розглянемо нижче.

Деякі важливі переваги автокранів Клинці.

Основна перевага, яка приваблює більшу частину покупців - доступна ціна. Аналогічні вироби інших виробників коштує на порядок дорожче, тоді як характеристики та якості автокранів Клинці  не поступаються  дорожчим виробам.

Наступна вагома перевага - температурна стійкість, кран можна використовувати в різних кліматичних умовах. Температурний діапазон експлуатації - від -40 до +40. В рамках такого широкого температурного режиму, техніку можна використовувати без проблем круглорічно.

Висока вантажопідйомність - ще один плюс автокранів Клинці. Різні моделі кранів можуть піднімати вантаж, вага якого становить від 16 до 25 тонн. Максимальна висота підйому становить від 18 до 28 м .

До сильних сторін автокрану Клинці також можна віднести   розміщення кранів на платформах різних вантажних машин. У продажу можна зустріти автокран Клинці бортового автомобіля КАМАЗ, автокран клинці УРАЛ та інші. Такі вантажні машини вирізняються високою прохідністю, надійністю механізмів та агрегатів. Вони витримають навантаження у вигляді крана і вантажу, що переміщується. Яку платформу обрати - вибір за Вами. Кожен варіант володіє набором плюсів та мінусів.

Ще один момент, який можна виділити - невелика висота та маневреність автомобілів, на яких розташовуються автокрани Клинці. В результаті цього їх можна доставити в будь-яке місце. Обмежені умови будівництва не є перешкодою в справі експлуатації спецтехніки.

Телескопічна стріла - наступна перевага. Особливість телескопічної стріли полягає в тому, що вона дозволяє переміщати вантажі горизонтально навіть через змонтовані елементи будівель.

Це тільки короткий перелік переваг автокранів Клинці. Придбати дане обладнання Ви можете в інтернет-магазині "Маштранс". Звертайтесь, гарантуємо, що якістю нашої продукції, а також співпрацею з нами Ви будете задоволені!