Сьогодні важко собі уявити будь-яке великомасштабне будівництво без використання спеціальної техніки. Одним з найбільш затребуваних і корисних є саме кран гусеничний. Він являє собою самохідну техніку, що обладнана гусеницями та стрілою. Остання, залежно від моделі, може бути різної довжини.

Види кранів.

Гусеничний кран купити - відмінний вибір, адже він дуже затребуваний в будь-якому будівництві завдяки своїй універсальності. Остання забезпечується різними модифікаціями і конструкційними особливостями цієї техніки, а також великою кількістю виробників. Гусеничні крани поділяються на такі види:

- самохідна техніка з стрілою. Вантажопідйомність такого крана становить від 40 тонн. Максимальне навантаження - 160 тонн. Він обладнаний окремим приводом для кожного додаткового механізму.

- екскаватор. Він обладнаний механічною коробкою. Відрізняються невеликою вантажопідйомністю, яка становить до 50 тонн. Принцип роботи всіх механізмів - груповий.

Основними перевагами гусеничних кранів є їхні технічні характеристики, що дозволяють виконувати будь-які види робіт:

- довжина стріли в піднятому стані становить 60-100 метрів;       

- досягається швидкість ходу - від 1 до 10 км на годину;

- швидкість обертання крана - 1-4 оборотів за хвилину;          

- швидкість підйому крана становить до 25 метрів в хвилину.       

Особливості застосування.

Як правило, заявлена швидкість будь-якого гусеничного крана дуже маленька, тому на будівництво його привозять в напіврозібраному вигляді. Завдяки гусеничному ходу ця техніка вирізняється високим рівнем прохідності. Це дозволяє використовувати кран в наступни цілях:

- проведення будівельних робіт;

- установка блокових конструкцій;

- здійснення монтажних та демонтажних робіт.

Для того щоб кран працював безперешкодно на будівельному майданчику, його необов’язково попередньо готувати. Завдяки можливості повороту навколо своєї осі він може переміщатися і переносити вантажі в будь-якій місцевості.

При правильній експлуатації гусеничні крани вважаються одним з найбільш економічних видів техніки. Залежно від специфіки виконуваних робіт гусеничні крани можна доукомплектувати додатковим обладнанням

Управляти гусеничним краном повинен тільки кваліфікований фахівець. При дотриманні правил експлуатації цієї техніки вона є однією з найбезпечніших.

Придбати гусеничний кран Ви можете в інтернет-магазині "Маштранс". В нас Ви знайдете виключно якісну техніку, яка буде довго та надійно Вам служити. Звертайтесь, ми з радістю Вам допоможемо і гарантуємо, що співпрацею з нами Ви будете задоволені.