Золоченням називають особливий тип обробки, коли на поверхню речі наносять тонкий шар благородного металу. Подібне покриття привабливо виглядає на будь-якому матеріалі - від пластмаси і дерева до скла та кераміки. А через те, що так можна прикрашати найрізноманітніші предмети, спектр застосування цієї технології дуже широкий - її використовують і для створення аксесуарів, і при виробництві автомобільних деталей, і для виготовлення картин, книг, навіть церковних куполів.

Нанесення сусального золота відбувається, в основному, у двох напрямках: декор та кулінарія.

У декорі матеріал використовується як єдиний практичний метод, який використовується для позолоти різних предметів. Завдяки йому, можна створювати шедеври як у живописі, так і в архітектурі і дизайні. Працювати з ним досить просто - будь-який майстер може його використовувати в своїх роботах, щоб створювати неповторні шедеври.

Сусальним золотом можна декорувати не тільки невеликі штучки начебто шкатулок і попільничок, але й масштабні споруди, наприклад, куполи, фасади, скульптури, статуї і т.п. Ліпнина з використанням сусального золота давно вже увійшла в моду - дзеркала, вази, рами для картин. Ну і звичайно, ікони - це, мабуть, найпопулярніша область застосування сусального золота.

Сусальне золото застосовують і в текстильному виробництві, адже зараз розроблені технології, що дозволяють наносити золото не тільки на металеву, а на будь-яку поверхню. Дизайнери вже оцінили перевагу цього матеріалу і додають золоті деталі в свої роботи. Стилісти теж не відстають - сусальне золото наносять на шкіру, нігті, волосся, змушуючи їх сяяти і переливатися благородним блиском.

Сусальне золото застосовують навіть у кулінарії. Справа в тому, що чисте золото біологічно інертне і настільки м'яке, що не утворює небезпечних різальних країв, тому його досить широко використовують для прикраси різних блюд. Як харчовій добавці, сусального золота навіть присвоїли код - Е175. Часто листами золота обгортають дорогі солодощі. Додають золоті пластівці 960 проби і в алкоголь, наприклад, шнапс «Гольдшлегер», трав'яна настоянка «Ґданська горілка» і українська горілка «Золото Полуботка». А в Японії часто в ресторанах подають каву, позолочену сусальним золотом. Також часто використовується таке золото в оздобленні тортів.

Давно практикують прийом в їжу сусального золота. З давніх-давен вважалося, що воно допомагає омолодити і очистити організм. Вважається, що його регулярне вживання покращує роботу кровоносної системи і серця, а також роботу органів шлунково-кишкового тракту і печінки.

Якщо Ви у пошуку надійного виробника сусального золота, завітайте у інтернет-магазин науково-виробничого підприємства Рарітетъ - це лабораторія наукових досліджень і розробок, а також високорозвинене виробництво сусального золота і срібла. Для реалізації Ваших творчих планів ми пропонуємо різноманітність кольорів сусального золота - класичне жовте, біле, червоне, зелене, лимонне, місячне.