Міцелій - це грибниця, що розташовується під землею або в іншому звичному для культури субстраті. Вона являє собою тонкі, мікроскопічні нитки, які щільно обплітають навколишнє живильне середовище. Сама грибниця може займати площу в кілька квадратних метрів. У період, найбільш підходящий для розмноження, на грибниці утворюються плодові тіла - гриби, що необхідні для утворення і поширення спор. Якщо Ви бажаєте вирощувати гриби з міцелію, де придбати міцелій та який краще обрати, підкажуть фахівці нашої компанії.

Міцелій буває кількох типів, залежно від середовища його вирощування:

Зерновий міцелій може бути як живим, так і висушеним. Жива грибниця вимагає особливих умов зберігання, висаджувати її слід в короткі терміни, адже запас поживних речовин в порції зерна обмежений. Зберігати живу грибницю потрібно в прохолодних і вологих умовах. Більш зручним є висушений міцелій. Заросле грибницею зерно висушують за особливою технологією. В такому сплячому стані міцелій може зберігатися тривалий час практично в будь-яких умовах без втрати схожості. Його легко транспортувати і зберігати.

Міцелій на брусках. Бруски або дерев'яні палички підходять для вирощування дереворуйнівних грибів, що зустрічаються в природі на деревах і пнях. Міцелій проростає в деревину, розкладаючи її і поживну органікою. Такі гриби виростити на грунті не можна: вони не зможуть прорости і переробити невластиву для них основу.

Щоб придбаний міцелій виправдав Ваші очікування, необхідно враховувати кілька параметрів. Зокрема, ретельно огляньте упаковку, вона неодмінно повинна бути цілою і не мати зовнішніх дефектів, наприклад механічних пошкоджень.

Крім того на упаковці повинна знаходитися етикетка з точним описом характеристик і особливостей міцелію. Також на упаковці має бути присутня інформація про виробника, дата виробництва і терміни придатності. Якщо ж, по крайней мере, один з вищезазначених пунктів відсутня - можна стверджувати що перед вами товар низької якості або ж підробка.

Краще вибирати міцелій в прозорій упаковці або з прозорим вікном, що дозволяє оцінити зовнішні характеристики субстрату. У разі утримання жовтих плям ексуданта на упаковці з міцелієм і неоднорідності кольору, експерти рекомендують утриматися від подібної покупки. Від правильного вибору міцелію грибів залежать показники врожаю, тому вкрай важливо до подібного придбання підходити відповідально.

Якісний міцелій зі всіма гарантіями якості можна придбати на сайті компанії Neotex. можете покластися на багаторічний досвід нашого підприємства в галузі промислового вирощування грибів і розраховувати на комплексну інформаційну підтримку. Впевнені, що наші партнерські відносини принесуть урожай процвітання та успішного розвитку для наших підприємств.