Форма 20-ОПП подається та заповнюється відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів (наказ Мінфіну від 09.12.2011 № 1588 в редакції від 27.07.2020). У розділі зазначено: «VIII. Порядок обліку об'єктів оподаткування та об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням », коли і яку інформацію необхідно подавати.

Якщо Ви вперше подаєте інформацію про об'єкти:

У Вас є орендоване приміщення, яке використовується як ветеринарна клініка, а один з кабінетів здається в суборенду іншому суб'єкту господарювання.

Власник приміщення-орендодавець (якщо він суб'єкт господарювання) відобразить цю інформацію у своєму звіті за формою 20-ОПП, суборендар кабінету - у своїй формі 20-ОПП.

Приклад заповнення Форми 20-ОПП!

У рядку 1 в графі 2 "Код ознака Надання інформації" значення "1" означає первинний Надання інформації про об'єкти оподаткування. У графі 3 "474" - Тип об'єкта оподаткування, відповідно до довідника: ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА; в графі 4 вказали назву об'єкта. 00001 - прийнятий суб'єктом внутрішній ідентифікатор. Відповідно, Ідентифікатор об'єкта оподаткування вказується в графі 5 - 47400001. У графі 9 "Стан об'єкта оподаткування" вказали "8" - орендується. У графі 10 "Вид права на об'єкт" вказали значення "8" - право короткострокового Користування, оренди або найму.

У рядку 2 в графі 2 "Код ознака Надання інформації" значення "1" означає первинний Надання інформації про об'єкти оподаткування. У графі 3 "475" - Тип об'єкта оподаткування, відповідно до довідника: ВЕТЕРИНАРНИЙ КАБІНЕТ; 00001 - прийнятий суб'єктом внутрішній ідентифікатор. Відповідно, Ідентифікатор об'єкта оподаткування вказується в графі 5 - 47500001. У графі 9 "Стан об'єкта оподаткування" вказали "9" - здається в оренду. У графі 10 "Вид права на об'єкт" вказали значення "8" - право короткострокового Користування, оренди або найму.

Якщо об'єкт розташований не по "основним місцем обліку", то в графі 11 ставимо позначку, на підставі цієї оцінки здійснюється взяття на облік в ДПІ за неосновним місцем обліку.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.