Гвинтовий або шнековий насос - насос, в якому створення тиску рідини, що нагнітається, здійснюється за рахунок витіснення рідини одним або декількома гвинтовими металевими роторами, що обертаються всередині статора відповідної форми. Це оптимальний варіант для перекачування рідин в прямотоці. Обладнання адаптовано до транспортування широкого спектру рідин із твердими включеннями або без них. Якщо Ви у пошуку даного агрегату, насос гвинтовий пропонує придбати ТОВ «Енергомашкомлект».

Гвинтові насоси працюють за чітко-описаним принципам і в певних умовах. До основних характеристик відносять.
1. Температурну характеристику. Ухвалою найвищого рівня температури води займається статор насосного пристрою. Відзначимо, що температуру можуть визначати природа рідин і умови роботи насосного пристрою.
2. Установку з гвинтів вважають самовсмоктувальним пристроєм.
3. Характеристику подачі. Такі пристрої відрізняються об'ємним принципом функціонування. Завдяки цьому, подача речовин відбувається регулярно, гладко і без різких коливань.

Щоб робота насосів була злагодженою, варто поговорити про можливі обсягах рідин для функціонування. Гвинтові конструкції відрізняються підвищеним рівнем стійкості через якісно виконаного статора. Дані насоси можна використовувати при перекачуванні кожної в'язкої рідини, а також при перекачуванні води з твердими частинками. Такі ускладнення не призведуть до припинення роботи або погіршення ефективності.

Щоб убезпечити статор потрібно заливати насос спеціальною рідиною для перекачування. Зробивши це, займіться перевіркою стану клапанів. Вони повинні бути у відкритому вигляді. Що стосується насоса з регулярно чинним двигуном, то, щоб врегулювати рух речових потоків, потрібно зайнятися установкою певної швидкості подачі або установкою регулювального клапана.

Типи гвинтових насосів:

  • Одногвинтові насоси - це горизонтальні насоси об’ємного типу. Основні комплектувальні таких насосів - статична гумова обойма, що має двозахідную гвинтову поверхню й однозахідний гвинт, виготовлений з металу, який здійснює обертальні рухи в обоймі. Під час обертання, між гвинтом і поверхнею обойми створюються порожнини, куди спочатку перекачувана рідина засмоктується, а потім рухається увздовж осі гвинта до порожнини нагнітання.
  • Двогвинтові помпи використовують з дебільшого під час перекачування морської, прісної та мінеральної води з домішкою нафтопродуктів. Двогинтові мазутні насоси використовуються, в основному, під час перекачування мазуту та інших в’язких рідин. Такий тип насосів має торцеве одинарне ущільнення, сорочку обігріву, міцну частину виготовлену з конструкційної сталі.
  • Тригвинтові насоси використовуються, як правило, для перекачування неагресивних рідин, які мають змазувальну здатність і не містять абразивних механічних домішок. Мінімальний показник в’язкості обмежений змазувальною здатністю рідини, максимальний - потужністю електродвигуна і всмоктувальною здатністю насоса.

Придбайте якісні насоси на сайті ТОВ «Енергомашкомлект». Наша компанія підбирає необхідне обладнання для підприємств України, проводить технічні консультації з модернізації фізично та морально застарілого обладнання.