Довгий час верхні приміщення будинків практично ніяк не використовувлися або служили для зберігання різних речей, які начебто не потрібні, а викинути шкода. Але приблизно 65 років тому датчанин Віллум Канн Расмуссен винайшов перше мансардне вікно, завдяки якому з'явилася можливість перетворити темне і запилюжене горище в світле і затишне приміщення - житлову мансарду. Разом зі створенням мансардних вікон підприємливий датчанин заснував і власну фірму Velux по їх виробництву.

Сьогодні ми розповімо Вам, чому замовити мансардні вікна velux - найкращий варіант для Вашого дому.

До основних характеристик всіх моделей мансардних вікон Velux, представлених на вітчизняному ринку, відносяться їх надійна герметичність, відмінні шумозахисні властивості, легкість і міцність. Високі механічні властивості мансардних вікон Velux дозволяють витримувати сильні перепади температур, а також значні вітрові та снігові навантаження. Міцний і теплий віконний профіль з клеєної деревини, покритої лаком на водній основі, у поєднанні з EPS технологією ThermoTechnology та енергоефективним двокамерним склопакетом забезпечують екстра-захист та високу енергоефективність за будь-яких погодних умов.

При виробництві мансардних вікон Velux використовуються однокамерні склопакети, виконані з загартованого скла товщиною 3-4 мм. Тепловідбивне покриття скла, а також заповнений аргоном простір між ними, забезпечують максимальне енергозбереження та дозволяють надійно утримувати тепло в мансарді і не пропускати в приміщення холодне вуличне повітря.

Рами мансардних вікон Velux виготовляють з деревини північних хвойних порід, завдяки чому і забезпечується висока міцність і незначну вагу віконної конструкції. З мансардними вікнами провітрювати кімнату можна навіть при зачиненому вікні завдяки вентиляційному клапану, який до того ж оснащений змінним фільтром, що легко обслуговується. Фільтр захищає приміщення від потрапляння пилу та комах. Унікальність такого фільтру в тому, що його можна легко зняти, витрусити чи помити, і так само легко повернути назад у вентиляційний клапан.

Завжди свіже повітря у Вас вдома у будь-яку пору року можливе, завдяки мансардним вікнам Velux, які у своїй конструкції мають вентиляційний клапан, через який відбувається провітрювання навіть при зачиненому вікні. Залежно від розміщення ручки відкривання, клапан для провітрювання може поєднуватися з ручкою або розташовуватися у верхній частині рами.

Протягом декількох десятків років після установки мансардних вікон Velux покупець може не турбуватися про придбаних вікнах і в разі необхідності гарантовано розраховувати на постійну наявність всіх комплектуючих для їх термінової заміни. Придбайте вікна Velux, які зарекомендувати себе по всьому світу у інтернет-магазині компанії "Урсус Закарпаття". Ми націлені на довгострокове співробітництво з вами!