Сучасні технології дозволяють проростити багато видів насіння. Сьогодні виконати ці процедури можна за допомогою сучасного обладнання. Пророщувач насіння купити - правильне рішення і в цій статті ми розкажемо Вам чому.

Для чого пророщувати зерно?

За допомогою пророщувача із зерна виходять проростки - невеликі пагони, на яких ще не виросло листя. Їх необхідно відрізнити від паростків, на яких листя вже з’явилися. "Спіймати" рослину саме у фазі проростка дуже важливо, для того щоб отримати особливий запас енергії і корисних речовин, які воно виробляє на піку активності. Людський організм дуже легко засвоює ці речовини. Мінерали, рослинний білок та інші компоненти зародків рослин живлять тканини і допомагають нам відновлюватися.

Яке насіння краще пророщувати?

Для пророщування підійде будь-яка сільськогосподарська культура. Це може бути жито, просо, овес, ячмінь, гречка, квасоля тощо. Але найбільше корисних властивостей у пшениці. Вона багата калієм (850 мг/100 г), фосфором (1100 мг/100 г), магнієм (400 мг/100 г), залізом (10 мг/100 г), цинком (20 мг/100 г), вітамінами Е ( 21 мг/100 г) і групи В. Такий запас вітамінів і мікроелементів дозволяє нормалізувати кишкову мікрофлору і обмін речовин.

Які є способи пророщувати зерна?

Найпростіше було б замовичити зерна у воді і залишити у дрібному посуді або на клаптику марлі. Але при такому методі за зернами доведеться весь час стежити, щоб вони не запліснявіли, а вода не закисла.

Краще рішення - справжня домашня ферма, в якій легко виростити і паростки і проростки. Волога в такому пристрої утворюється за допомогою диспенсерного методу. Це означає, що зерна регулярно отримують вологу разом з киснем в формі водяного туману. Так вони не намокають, а природно вбирають потрібну кількість вологи. Пророщувач насіння виготовлений із безпечних для людини компонентів та стане вашим надійним помічником у виготовленні суперфудів.

Як комплектується прилад?

Пророщувач складається із наступних комплектуючих.

1. Зливні сифони. В кришці і в кожному піддоні призначеному для процесів пророщування розміщені по три зливні сифони, які призначені для відведення кисню і інших газів.

2. Кришка. Забезпечує підтримку стабільного вологого мікроклімату, навіть при виникненні температурних коливань.

3. Піддони для пророщування. Три великі піддони діаметром в 20 см. В них можна одночасно пророщувати три різні види насіння або продовжувати збори урожаю шляхом поетапного засіву насіння.

4. Відтік. Забезпечує рівномірний відтік води, а також регулює вологість.

5. Резервуар з водою. Після зрошування надлишок води збереться в резервуарі (ця вода ідеально підходить для поливання кольорів).

Придбати пророщувач Ви можете в інтернет-магазині Home Rest. Відмінна якість та оптимальна ціна гарантовані.