Ведення будь-якого бізнесу неможливо без використання телефонного зв'язку. Для його організації всередині офісу традиційно прийнято встановлювати міні АТС. IP АТС для офісу - це спеціалізований пристрій, в який заведені зовнішні телефонні кабелі, і з якого виходять внутрішні лінії. Підключення міні АТС дозволяє великому числу внутрішніх користувачів одночасно працювати з невеликою кількістю зовнішніх номерів.

Останнім часом IP-АТС набирає все більшої популярності у сучасних бізнесменів. Шириться український інтернет простір, а разом з ним ростуть і розвиваються нові види зв'язку, серед яких IP-телефонія одна з найбільш затребуваних.
На чому ж заснована популярність IP-АТС? У чому її переваги в порівнянні з іншими офісними станціями?

По-перше, це незалежність від фіксованих ліній і свобода пересування.
IP-АТС дозволяє створити єдину корпоративну мережу із загальною нумерацією, що охоплює різні міста, офіси і віддалених співробітників, що працюють на дому.
IP-АТС не потрібне підключення до стандартних телефонних ліній. Достатньо лише мати під рукою доступ в інтернет і ви завжди будете на зв'язку. Це особливо актуально тим, хто займає орендоване приміщення або за специфікою роботи знаходиться в постійних роз'їздах.

По-друге, економія грошей на телефонний зв'язок.
Економія витрат на телефонний зв'язок цілком очевидна, адже це абсолютно безкоштовні дзвінки всередині корпоративної мережі, яка може розташовуватись по всьому світу.

По-третє, простота збільшення абонентів.
В аналогових або цифрових міні-АТС для того щоб підключити нового абонента, потрібно купити додатковий апарат і прокласти до нього кабель. В IP-АТС підключення нового абонента відбувається набагато простіше: достатньо лише купити трубку IP телефону або встановити на комп'ютер або мобільний пристрій. Ніяких кабелів прокладати не потрібно, тому що IP телефон може працювати як в бездротових мережах, так і підключатися до вже існуючої комп'ютерної мережі.

По-четверте, простота технічного обслуговування і програмування.
Простота обслуговування полягає в наявності у IP-АТС вбудованого web-інтерфейсу. Через звичайний інтернет браузер можна змінювати програмні установки і усувати неполадки.

По-п’яте, безліч додаткових функцій.
Завдяки міжнародному протоколу SIP, за яким працюють IP-АТС, можна через єдиний інтерфейс користуватися декількома засобами зв'язку. Так, наприклад, при установці додаткового ПЗ можна здійснювати відеодзвінки як одиночного абоненту, так і в режимі конференц-зв'язку.

Ось такий короткий перелік переваг IP АТС. Придбати станцію Ви можете в компанії "Інвекс Телеком". Звертайтесь, будемо раді співпрацювати з Вами!