Палатна сигналізація, або ж по-іншому, бездротова система виклику медперсоналу - спеціальне обладнання, яке полегшує взаємодію між пацієнтом та медперсоналом. Встановлена в палаті, вона дозволяє пацієнтам звертатись до різноманітних медпрацівників, зокрема, медсестер, лікарів та санітарів, навіть якщо вони приковані до лікарняного ліжка або є маломобільними. Така система робить перебування у лікарні комфортнішим, а також допомагає працівникам швидше реагувати на сигнали, що значно підвищує якість обслуговування.

Зараз системи виклику медичного персоналу є практично в усіх сучасних клініках та медичних центрах, що передбачають стаціонарне лікування пацієнтів, включаючи як приватні, так і державні заклади.

Як працює система виклику персоналу?

Система влаштована дуже просто, аби скористатись нею могли усі пацієнти та медичний персонал без спеціального попереднього навчання. У класичному вигляді вона складається із кнопок, які встановлюються в палаті поруч із ліжком, або ж в іншому зручному для пацієнта місці та табло в коридорі, а також з пейджерів, які отримує медперсонал.

Стандартна схема роботи:

- пацієнт натискає на кнопку, яка встановлена на зручному для пацієнта рівні, на відстані протягнутої руки;

- сигнал передається на загальний міст і на пейджер закріпленого за палатою медичного працівника, а також на розміщене в коридорі табло;

- медичний працівник заходить у палату і надає необхідну допомогу пацієнту.

Крім цього, система підійде для організації електронної черги в поліклініках, лікувальних кабінетах і т. Д. У такому випадку вона організовується таким чином:

- після закінчення прийому пацієнта лікар натискає на кнопку;

- на табло передається сигнал, що пропонує наступному пацієнту увійти.

Таким чином відпадає необхідність самостійно підніматися і запрошувати людей з черги в кабінет. Це економить час, спрощує роботу фахівця і допомагає організовувати пацієнтів, які чекають своєї черги. Особливо зручна палатна  сигналізація маломобільній категорії громадян: за допомогою кнопки вони можуть викликати медичного працівника, який допоможе їм піднятися по сходах або відвідати лікаря.

До переваг палатної сигналізації можна віднести наступні аспекти:

- швидка установка (менш ніж за годину фахівці можуть оснастити лікарню палатної сигналізацією будь-якого рівня складності, а також провести настройку);

- відсутність необхідності в навчанні - система розробляється таким чином, щоб скористатися нею міг будь-який співробітник лікарні;

- відсутність проводів у бездротовцій системі - зникає потреба протягувати кабелі і свердлити стіни, а для посилення сигналу можна скористатися ресивером.

Придбати палатну сигналізацію Ви можете в компанії "Інвекс Телеком". Відмінна якість та оптимальна цінова політика Вам гарантовані.