Здорове серце самостійно регулює ритм і швидкість биття. Але захворювання серця можуть призвести до того, що серцевий ритм стає нерегулярним. Одним із способів вирішення цієї проблеми - імплантація кардіостимулятора.
Біотронік кардіостимулятор - медичний апарат розміром 3х5 см., вагою 30-45 грамів, розроблений для заохочення або нав'язування нормального ритму серця пацієнтам, у яких серцебиття недостатньо часте або існує блокада передачі сигналу між різними ділянками органу, шляхом посилання електричних імпульсів.

Широкий асортимент продукції BIOTRONIK дає лікареві можливість правильно діагностувати і лікувати будь-які порушення серцевого ритму. Ці кардіостимулятори, створені на основі великих досліджень, вирізняються передовою технологією, компактністю, безпекою і легкістю. Ваш лікар пояснить, який тип кардіостимулятора відповідає Вашим потребам найкращим чином.

Залежно від терапевтичних цілей  можлива імплантація одно- або двокамерних кардіостимуляторів. Ці терміни відносяться до здатності кардіостимулятора задавати ритм або сприймати роботу серця однієї або обома камерами. Як правило, в двокамерному кардіостимуляторі один електрод йде в передсердя, а інший - в шлуночок. Таким чином відбувається синхронізація обох камер, при цьому забезпечується оптимальний ритм скорочення серцевого м'яза.

Багато кардіостимуляторів можуть автоматично підлаштовувати частоту електричних імпульсів, що ними надсилаються , до змін життєвих процесів в організмі.

Ці так звані частотно-адаптивні функції кардіостимулятора забезпечує спеціальний датчик в кардіостимуляторі, який реагує на зміни станів організму. На зміни фізіологічних потреб,
які виникають, наприклад, при бігові, плаванні або при роботі в саду, кардіостимулятор реагує підвищенням серцевого ритму.

Більш того, останнє покоління кардіостимуляторів BIOTRONIK здатне реагувати також  на зміни почуттів. Якщо Ви, наприклад, дивитеся гостросюжетний фільм або відбувається  несподівана для Вас подія, можливе раптове підвищення пульсу і тиску крові. Система стимуляції в закритому контурі (Closed Loop Stimulation), яка є відмінною рисою деяких кардіостимуляторів,  дозволяє зробити налаштування частоти імпульсів до подібних емоційним
навантажень.

Приблизно 4500 високомотивованих співробітників компанії Біотронік  розробляють і виробляють системи для терапії брадикардії і тахіаритмій, а також для інвазивної кардіології та електрофізіології. Багаторічний досвід роботи співробітників, надійність і ефективність таких приладів, як кардіостимулятори і дефібрилятори, роблять BIOTRONIK надійним партнером лікарів і пацієнтів. Придбати кардіостимулятор від Біотронік Ви можете в компанії Провіденс Медіка. Доступна ціна та відмінний сервіс Вам гарантовані.