Щоб волосся було здоровим і красивим, потрібно дотримуватися цих важливих правил.
У казкової героїні Рапунцель було довге, красиве і блискуче волосся. Важко уявити, як дівчина доглядала за пасмами, довжина яких сягала 21-го метра. Адже щоб волосся було красивим і здоровим, потрібно дотримуватися певних правил. Ось основні з них.

1. Використовувати шампунь для свого типу волосся.

Перш за все потрібно розуміти, якщо Ви хочете об’єм, один хороший шампунь для об’єму волосся Вам не допоможе. Регулярно дотримуючись ритуалу миття голови, не всі з нас вибирають для нього засоби, відповідні своєму типу волосся. Так, власники жирного волосся можуть використовувати шампуні для сухого, і навпаки. Дуже важливо уважно дивитись на засоби для волосся та їх маркування, щоб не нашкодити шкірі голови і волоссю.

2. Якщо ви часто фарбуєте волосся, використовуйте лінію для фарбованого волосся.

У процесі фарбування піднімаються лусочки волосся, через які згодом швидше вимивається колір. Завдання шампуню і кондиціонера в цьому випадку - згладити лусочки, щоб зберегти колір на більш тривалий час.

3. Після миття голови застосовуйте бальзам-ополіскувач.

Бальзами-ополіскувачі і кондиціонери доглядають і живлять, закривають лусочки волосини, роблячи його гладким, полегшують процес розчісування.

4. Не слід наносити на коріння бальзам-ополіскувач, маски і масла для волосся.

Всі ці засоби є активним живильним середовищем. Нанесені на корені, вони сприяють закупорювання пор, порушують дихання шкіри голови і, як наслідок, роблять волосся ламким. Бальзами, масла і маски рекомендується наносити в невеликій кількості від кінчиків до середини - якщо волосся густе і пористе, і тільки на кінці - якщо тонке і ламке.

5. Дотримуйтесь температурного режиму.

Якщо ви миєте голову гарячою або дуже теплою водою, це може привести до сумних наслідків. Такий температурний режим пошкоджує захисний ліпідний шар і активує роботу сальних залоз у жирної шкіри голови. Відповідно, волосся буде швидше бруднитися. Суху ж шкіру голови гаряча вода висушує, викликаючи роздратування.

6. Не розчісуйте і не загортайте в рушник мокре волосся.

Якщо волосся намочити, воно стає дуже крихким. Здійснюючи необережні рухи гребінцем, ви можете поламати волосся, порушити його зростання або взагалі вирвати з коренем.

Це короткий перелік основних правил для надійного догляду за Вашим волоссям. Шампуні для всіх типів волосся, різноманітні бальзами та маски з натуральних компонентів Ви можете придбати в компанії Modere. Відмінна якість та доступна ціна Вам гарантовані.