Автоматичний палетопакувальник - це спеціальна машина, яка призначена для упаковки товару стреч - плівкою на палетах для міцної и надійної фіксації різніх відів вантажу. Це дозволяє істотно збільшити продуктивність праці, а також забезпечує досить економічну витрату матеріалів.

Для чого необхідно купити палетопакувальник автоматичний ?

Автоматичний паллетоупаковщик є найбільш прогресивним типом даного обладнання. На відміну від своїх напівавтоматичних "колег", він здійснює затиск, упаковку, відрізку і інші маніпуляції самостійно відповідно до встановленої програми.

Високий рівень автоматизації дозволяє не "прикріплювати" до нього окремого оператора. Участь людини в його роботі обмежується вибором режиму роботи перед стартом, періодичною заміною  витратних матеріалів і загальним наглядом з боку. Саме з цієї причини купити автоматичний паллетоупаковщик для своїх цехів вирішують власники великих виробництв, де через масштаби роботи і кількості задіяних в ній людей будь-яка повна автоматизація стає особливо цінною.

Які принципи роботи палетопакувальника?

Принцип роботи всіх різновидів палетопакувальників практично однаковий. Вантаж обертається на палеті, а на нього якісно і максимально швидко намотується пакувальна плівка. Вони мають у своїй конструкції поворотні столи, де вдало розміщується палет. Автоматичні моделі в більшості випадків укомплектують виносною рукою, яка плавно рухається навколо вантажу. Мобільний паллетоупаковщик має іншу конструкційну особливість. Він самостійно може рухатися навколо міцно закріпленого вантажу. Деякі моделі даних машин оснащені спеціальними додатковими функціями, які полегшують весь процес роботи. Це може бути автоматичне визначення висоти палети з вантажем, програмування додаткових витків знизу або зверху, регулювання швидкостей обертання платформи або автоматична обрізка плівки.

Які особливості та переваги палетопакувальників?

Головною перевагою використання автоматичних палетопакувальників є прискорення і здешевлення процесу упаковки. Всі функції і особливості даного обладнання служать саме цій меті.

Серед головних  переваг також можна виділити наступні:

  -  вони можуть використовуватися як окремо від виробничої лінії, в якості самостійних модулів, так і бути однією з її "ланок";
   - мають безліч режимів упаковки, параметри яких легко можуть бути змінені;
 - скорочують кількість використовуваної плівки, шляхом розтягування збільшуючи її міцність;
  -  дозволяють знизити витрати на обслуговуючий персонал і кількість зайнятих у виробництві людей.

Придбати палетопакувальник Ви можете в компанії "Манупакеджинг Україна". Звертайтесь, будемо раді Вам допомогти!