Термоусадочне обладнання купити - відмінний вибір для будь-якого виробництва. Устаткування даного типу являє собою спеціальні машини, які упаковують різні види продукції за допомогою термозбіжної плівки. Їхня наявність на виробництві дозволяє значно спростити та автоматизувати всі роботи, що пов’язані із пакуванням товару.

Термозбіжна камера потрібна для того щоб надати виробу товарного вигляду, а також вберегти його від бруду та механічних ушкоджень, що можливі при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні товару. Термоплівка не пропускає вологу і зберігає продукцію сухою на необхідний проміжок часу. Також вона створює дієвий бар’єр для бактерій, що дозволяє значно продовжити термін зберігання різноманітної продукції.

Герметично запакований товар термозбіжною плівкою виглядає набагато привабливіше, чим виріб без плівкового захисту. Це короткий перелік основних переваг використання термозбіжної машини. Відштовхуючись від них, різноманітні підприємства купують дане устаткування у оптових та роздрібних масштабах.

Сьогодні на ринку термозбіжного обладнання існує декілька різновидів термопакувальної техніки. Зокрема, це можуть бути автоматичні, напівавтоматичні та ручні апарати.

Автоматичні та напівавтоматичні машини можуть бути камерного та тунельного типу. В чому ж їх особливості?

Камерні термозбіжні машини мають невеликі розміри, є дуже економічними та вирізняються універсальністю. Для експлуатації такої машини не потрібно задіювати велику кількість людей. Вони можуть пакувати величезний асортимент продукції, а саме, різноманітні запчастини, будівельні матеріали, продукти харчування та багато іншого. Для цього можна використовувати плівку різного типу - поліпропіленову, поліетиленову, або ж полівінілхлоридну. Основні переваги - доступна ціна, висока продуктивність та довговічність.

Тунельні термозбіжні машини можна використовувати для пакування як невеликих, так і досить масштабних вантажів. В них вбудовані спеціальні термо-ножі, що розрізають плівку необхідного розміру. Процес теплового удару відбувається безпосередньо в тунелі обладнання, де дуже висока температура.

Такі основні особливості різних типів термозбіжних пакувальних машин. Придбати камерне та тунельне обладнання Ви можете в компанії "Манупакеджинг Україна". Ми поставляємо виключно високоякісні матеріали і обладнання з Європи (обладнання - Італія, Голландія, матеріали - Італія, Німеччина, Іспанія і Польща), які мають сертифікати якості і відповідають всім європейським вимогам до продукції такого типу.