Аеродинамічне сушіння деревини - один із методів промислового сушіння, користується особливою популярністю серед малих лісозаготівельних господарств, які працюють з відносно невеликими об’ємами матеріалів. Аеродинамічна сушарка для тирси призначена для просушування дрібносипучих матеріалів, отриманих в результаті дроблення відходів деревообробки та агровідходів.

Аеродинамічне сушіння деревини здійснюється за допомогою спеціального обладнання в камері для сушіння. Камера для аеродинамічного сушіння - це конструкція, виконана із металу та обшита алюмінієвим профілем. Конструкція обладнана приладами для вимірювання й контролю температури та вологості всередині камери, а також спеціальними аеродинамічними осьовими й роторними вентиляторами, які постачають в камеру достатню кількість нагрітого повітря для якісного та ефективного сушіння пиломатеріалів. Такі камери можуть застосовуватись для різних об’ємів пиломатеріалів. Є також варіанти завантаження і великої кількості деревини, однак такі камери для сушіння виготовляються індивідуально на замовлення.

Принцип дії установки заснований на переміщенні вологого матеріалу спільно з потоком сушильного агента. Для отримання сушильного агента з необхідною температурою необхідно топкові гази розбавити повітрям. При цьому сировина знаходиться в сушарці лічені секунди, тому такий тип сушарок доцільно використовувати для видалення поверхневої вологи при сушінні дрібнодисперсних матеріалів або матеріалів з малим опором внутрішньому переносу вологи. Малий час перебування сировини в трубі-сушарці обумовлює відносно невелике видалення вологи за один прохід матеріалу.

Аеродинамічне сушіння застосовується для різних порід деревини, як для твердолистяних, так і м’яколистяних. Даний метод дозволяє досягти кінцевого рівня вологості менше ніж 10%, що є відмінним показником для промислового сушіння.

Аеродинамічне сушіння має такі переваги:

  • проста конструкція самої камери для сушіння;
  • камеру можливо використовувати як всередині приміщення та і на зовні (на вулиці);
  • витрачається лише електроенергія;
  • автоматичне управління процесом, не потрібна постійна участь людини;
  • деревина, висушена таким чином, має високу якість.

Аеродинамічна сушка тирси, яку пропонує купити компанія «Брикетуючі технології», є досить ефективною та пожежобезпечною. Вона комплектується теплогенераторами різних потужностей, розмір і продуктивність яких залежить від параметрів сушіння. У процесі сушіння відбувається видалення з матеріалів вологи шляхом її випаровування і відведення пари, що утворилася. На нашому сайті Ви можете придбати сушарки для відходів деревини та соломи моделей САД-0,6-1,2 або САД-0,4-0,8. Ми слідкуємо за якістю нашої продукції, надаємо офіційну гарантію на кожен товар і встановлюємо доступні ціни.