Протягом останнього десятиліття гранульовані корми стали особливо затребувані. Все більше людей і підприємств починають користуватися грануляторами або цілими лініями гранулювання відходів і кормів. Це актуально практично для всіх видів живності, починаючи від риб, птахів, домашніх тварин і закінчуючи худобою. Гранульований корм - це борошнисті суміші, які шляхом обробки на спеціальному обладнанні формуються і набирають вигляду гранул. Комбікорм складається з подрібненої суміші рослинного і тваринного походження: зернових і олійних культур, бобів, сіна, соломи, зерновідходів, м'ясного та м'ясо-кісткового борошна.

Для грануляції є три головні причини, які важливо добре усвідомити, бо саме вони мають спонукати виробників та споживачів кормів до здійснення цієї недешевої операції:

  • Поліпшення ефективності корму
  • Покращення механічних характеристик корму
  • Покращується гігієна корму, знижується кількість мікробів.

Якщо Ви займаєтесь тваринним виробникцтвом і хочете заощадити на гранульованих кормах, наші спеціалісти пропонують придбати гранулятори комбікормів. Створення власного виробництва продукту, дозволить отримати певні переваги:

  • Знижуються витрати на вирощування тварин або птахів.
  • Оптимізуються показники ефективності.
  • Здешевлюється загальне споживання комбікормів.

Під час проходження процесу гранулювання корми піддаються термічній обробці. Внаслідок цього кількість в них бактерій і хвороботворних мікробів знижується. Результат – рівень захворюваності серед мешканців тваринницької ферми або птахоферми стає на порядок нижче, небезпека втратити поголів’я худоби мінімізується.

Гранулятори бувають двох типів: з плоскою та циліндричною матрицею. Вони можуть бути маленькими, з потужністю біля  15 кВт і величезними – до 600 кВт. Гранулятори використовують не лише для грануляції кормів, а також і для грануляції соломи, жому, деревної тирси, тваринного посліду, тощо.

Процес гранулювання полягає у стисканні розсипного комбікорму в клиновому зазорі між пресуючими роликами і внутрішньою поверхнею матриці до стану, коли він під дією вологи, тепла і тиску набуває термопластичних властивостей. На цьому етапі відбувається попереднє стискання розсипного комбікорму. Надалі, по мірі зростання тиску зростають пружні та пластичні деформації, виникають значні зусилля розклинювання.

Пам'ятайте, для установки обладнання Вам не потрібне велике просторе приміщення. Знаходитись агрегат може в будь-якому зручному для власника місці. Сучасні моделі прості в управлінні та мають порівняно невисоку вартість. При регулярному, щоденному використанні гранулятора щоб створити 10 кг корму на добу він окупається практично за півроку.
Зацікавились? На сайті компанії "Брикетуючі технології" великий вибір грануляторів за доступною ціно. Для замовлення та за детальнішою інформацією звертайтесь за наявними телефонами.