На сьогоднішньому ринку існує велика кількість різноманітних утеплювачів, деякі з них користуються більшою популярністю, деякі меншою. Про такий матеріал як синтепон точно чули всі, адже він користується надзвичайною популярністю. Затребуваність синтепон заробив завдяки своїм відмінним характеристикам. Чим ж вирізняється цей матеріал та чому синтепон оптом купити - це правильна ідея, ми поговоримо у цій статті.

Синтепон або синтетичний ватин - це сучасний наповнювач, що відноситься до нетканих матеріалів. Він утворюється з декількох шарів синтетичних волокон. Крім них, тканина іноді має добавки (шерсть, бавовна).

Історія виникнення.

Вперше матеріал був отриманий в 1935 році у Великобританії, де велася робота над синтезом поліетилентерефталату, з якого планували отримати універсальне синтетичне волокно. Результати досліджень була запатентовані через 6 років - в 1941 році. Після цього відкриття багато країн стали шукати шляхи вироблення синтетичних волокон, придатних для повсюдного використання в текстильній промисловості. Найбільших успіхів у цьому починанні домоглися японці. У Радянському Союзі вдалося отримати речовину до 1949 року. Після чого наповнювач став повсюдно використовуватися для виготовлення одягу і предметів побуту. Словом «синтепон» часто узагальнено називають все синтетичні полотна. На сьогоднішній день сфера його використання досить широка і не обмежується лише застосуванням в якості наповнювача.

Особливості та переваги.

Уже багато десятиліть поспіль на нього залишається великий попит. Основна причина - дешевизна виготовлення. Більш того, він на порядок дешевше натуральних наповнювачів. Даний матеріал володіє низкою відмінних характеристик, які виділяють його серед інших синтетичних побратимів.

М'який на дотик з гладкою поверхнею, завдяки своїй пружності синтепон відмінно зберігає форму навіть при тривалій механічній дії.

Мала вага матеріалу - мала вага готового виробу. В наслідок одяг з подібним утеплювачем легкий, не сковує рухи.

Хороша теплоізоляція. В елементах гардеробу на синтепоні тепло, але тільки в демісезонну пору року. У зимову холоднечу така куртка чи штани навряд чи надійно зігріють.

Відмінною особливістю одягу з синтепоном є доступна, демократична ціна, оскільки сам матеріал досить недорогий.

Матерія відмінно підійде для людей, схильних до алергії. Він не викликає подразнень, почервоніння, інших алергічних реакцій, в тому числі у дітей.

Гідрофобність даної тканини висока. Це означає не здатність добре вбирати воду, намокати.

Придбати якісний синтепон пропонує компанія "Волинь-Текстиль". Доступні ціни та сервіс вищого рівня Вам гарантовані.