Одним з головних елементів верстатів токарної групи, які використовуються в обробній промисловості, а також обладнання, призначеного для виконання фрезерних, свердлильних або гравірувальних робіт, є шпиндель. Він являє собою високошвидкісний електричний двигун, робочий вал якого оснащений спеціальним пристосуванням, призначеним для закріплення оброблюваної заготовки або різального інструменту. Для забезпечення кращої якості обробки виробів, вал електрошпинделя повинен мати ідеально рівномірне обертання, що досягається закріпленням його на підшипниках кочення або ковзання найбільш високого класу точності.

Шпинделі для верстатів з ЧПУ - основна сполучна обладнання між механічною / електричної частинами верстата (координатного столу) і інструментом по обробці матеріалу. Саме за допомогою шпинделя відбувається обробка матеріалу. І саме завдяки якісним технічним характеристикам шпинделя для верстата Ви отримуєте підсумковий результат.

Шпиндель для верстата оснащується спеціалізованими підшипниками зі сталі або кераміки, що дозволяють досягати за допомогою перетворювача частоти швидкості обертання валу двигуна від 3000 об / хв до 24000 об / хв (стандарт), а деяких випадках - до 60000 об / хв. Це властивість дозволяє здійснювати шпинделем обробку всіх можливих матеріалів: дерево, метал, алюміній, скло, камінь, пластик.

До підбору шпинделя для верстата слід ставитися дуже відповідально. Також рекомендується не економити на шпинделі і вибирати якісний продукт європейського виробництва.

При виборі шпинделя зверніть увагу на дану деталь з автоматичною заміною інструмента. Особливістю шпинделя з автоматичною зміною інструменту є не лише зміна швидкості обертання, але і можливість зміни різального інструменту під час роботи. Шпиндель може забезпечувати обертання в діапазонах швидкостей, які передбачаються режимами різання того або іншого оброблювального інструменту. Примусове рідинне охолодження забезпечує охолодження верхніх і нижніх підшипників. Потік охолоджувальної рідини в шпинделі розподіляє рівномірно температуру в усіх частинах шпинделя для відведення зайвого тепла, яке виникає в результаті роботи. Така особливість дозволяє шпинделю працювати безперервно тривалий час при великих навантаженнях.

Даний тип шпинделів пропонує купити компанія CNCPROM. Протягом 10 років наша компанія забезпечує промислові виробництва якісною технікою, яка служить роками. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. Наш менеджер-консультант найближчим часом зателефонує вам, щоб підтвердити замовлення та уточнити деталі.