Розвиток сільськогосподарської сфери створив потреби використання сучасних матеріалів, які б мали позитивний вплив на підвищення врожайності овочевих та плодово-ягідних культур, а також могли б захищати їх від несприятливих погодних умов, бур'янів та шкідників. Виконання цих завдань значно спростилося завдяки спеціальним агроволокнам. Вони виготовляються із синтетичної сировини та мають високі експлуатаційні показники, що дозволяють їм служити довго і надійно.

Компанія "Текстон-Україна" пропонує міцне агроволокно мульчувальне купити за доступною ціною. Агроволокно, яке ми пропонуємо, сприяє високому і раннього врожаю, забезпечує легкість процесу догляду за культурними рослинами.

Про те, в яких саме сферах сільського господарства застосовується агроволокно ми сьогодні розповімо у нашій статті.

Полуниця і агроволокно. Вирощувати полуницю на агроволокні - просто, зручно і ефективно. Для цього на необхідній ділянці потрібно підготувати грунт, розстелити чорне агроволокно і зробити в ньому невеликі отвори для кожного кущика полуниці. По-перше, за допомогою агроволокна коріння рослин буде добре прогріватися, віддаючи всю енергію плодам. По-друге, не будуть рости бур'яни, для боротьби з якими зазвичай витрачають або багато власних сил, або застосовують шкідливі хімічні засоби, а по-третє, ягоди полуниці завжди залишатимуться чистими, незважаючи на літні дощі і полив.
Створення міні-теплиць за допомогою агроволокна. За допомогою білого агроволокна та металевої арматури можна створити невеликі теплиці для вирощування розсади, квітів та інших культурних рослин.
Укриття томатів агроволокном. При вирощуванні помідорів, які, з одного боку, дуже люблять сонячне тепло, а з іншого боку - дуже вразливі до надлишку сонячного світла, садівники часто стикаються з проблемою фітофторозу, альтернаріозу, кладоспоріозу та інших хвороб томатів. Для більшості таких хвороб, ідеальними умовами для розмноження є висока температура і вологість.
  Агроволокно від бур'янів. Щоб агроволокно допомагало боротися з бур'янами на грядках культурних рослин, важливо правильно вибрати агроволокно і правильно його використовувати. Зверніть увагу, що від бур'янів застосовується тільки чорне агроволокно. Так, необхідно підготувати грядки - добре перекопати землю, максимально позбутися наявних бур'янів на момент посадки рослин і розстелити чорне агроволокно. Зафіксувати агроволокно можна за допомогою спеціальних пристосувань, землі, каміння, дошок. Далі в агроволокні робляться хрестоподібні отвори куди і висаджується розсада або насіння рослин.
Збір врожаю і агроволокно. Мало хто знає, що зібрати урожай з плодових дерев і кущів можна за допомогою агроволокна. Для цього навколо дерева розстеляється щільне агроволокно, краще якщо хтось буде тримати його в натяжку над землею з декількох сторін, а хтось буде трясти дерево. Таким чином, всі фрукти і ягоди потрапляють на агроволокно, залишаючись цілими і чистими, готовими для сортування і подальшої переробки.
Вирощування картоплі за допомогою агроволокна. Хто ще не знайомий з сучасними способами вирощування картоплі без особливих проблем і зусиль, настійно рекомендуємо з ними ознайомиться в нашій спеціальній статті за посиланням.
Укриття троянд та кущів агроволокном на зиму. Всім, хто любить вирощувати багаторічні квіти і кущі на своїй ділянці знають, що багато рослин потребують додаткового утеплення на холодну пору року, особливо троянди.

Агроволокно здорово полегшує рутинні роботи в саду і на городі, захищає культурні рослини і допомагає боротися з бур'янами.