Сьогодні асортимент мастил для обробки підшипників та шестерень надзвичайно широкий. Серед такого вибору важко оприділитись, якщо Ви точно не знаєте всіх характеристи. Фахівці компанії "Квота" підготувати дл я Вас поради при виборі мастил.

Вибирати мастило варто виходячи з головного призначення. Мастило знижує ковзання між поверхнями ковзання, що виникає внаслідок пружніх деформацій при роботі підшипників під дією навантаження, завдяки змащенню ущільнення корпусу підшипника досягається максимального рівня, що запобігає попадання всередину бруду, піску та інших дрібних шкідливих речовин, які скорочують термін експлуатації.  Періодичне змащення знижує тертя між торцями роликів та бортами кілець, між сепаратором та тілами кочення (кульками чи роликами). Також змащення гарантує антикорозійний захист робочої поверхні кілець та тіл кочення.

По-перше, будь-який змащувальний матеріал повинен бути хімічно і фізично стабільним. До основних характеристик також входить:

  • відсутність волокон у структурі, прийнятна пластичність та низька здатність до розшарування;
  • відсутність речовин, що кородують, наприклад, вільних кислот
  • постійний показник вязкості;
  • відповідність наявності механічних домішок та вологи до ТУ або ГОСТ.

Існує кілька видів мастил, проте рідкі та консистентні мастила вважаються найкращими. Їх обирають в залежності від конструкційних особливостей та критеріїв роботи підшиників. Під час вибору змащувальних матеріалів враховують робочу температуру, швидкість та навантаження, яке створюється у підшипнику. Збільшені показники цих параметрів вимагають використання мастила із високою в' язкістю. У решті випадків можна використовувати змазку низької вязкості.
Варто також додати, що для змащування підшипників не варто використовувати мастила, які містять олію рослинного та тваринного походженння у чистому вигляді, оскільки вони
можуть містити велику кількість органічних кислот, здатних провокувати виникнення корозії, а також здатні міняти свої фізичні та хімічні властивості під час роботи.

Це все стосується металевих підшипників, проте чим змастити пластмасові шестерні? Через підвищені вимоги до компактності і довговічності, економічності і рівня шуму в роботі сучасній техніці її деталі все частіше виготовляють з полімерних матеріалів.

При експлуатації пластикові шестерні перебувають під впливом високих циклічних навантажень, складних процесів тертя, низьких і високих температур, підвищеної вологості і агресивних середовищ. У таких умовах застосування звичайних мастил призводить до мимовільного утворення тріщин, зниження міцності, набрякання або усадки пластикових шестерень. В результаті відбувається повне або часткове руйнування деталей. Для відвертання подібних проблем, необхідно застосовувати спеціальні мастила, завдяки яким проявляються високі антифрикційні властивості полімерів. Мастила повинні мати широкий діапазон робочих температур і високу адгезію. Цим буде забезпечуватись довготривале змащування навіть в екстремальних умовах.