Силіконове мастило для змащування- це універсальна водонепроникна олива, створена на основі силікону і згущувача. Водостійка силіконова змазка широко застосовується як серед автолюбителів, так і промисловості, і в побуті.  Мастило абсолютно не боїться води, і його можна використовувати з гумою, пластиком, шкірою, вінілом і іншими матеріалами.

Найоптимальнішим, зручним і практичним варіантом стане купівля водостійкого мастила на основі силікону у аерозолі. Спрей простий у використанні, він здатний проникати у важкодоступні місця. Застосування спрею не вимагає ніяких навичок і спеціального устаткування для роботи. Після нанесення мастило також утворює полімерний шар, що захищає поверхню від дії негативних факторів, а також покращує їх вигляд.

Силіконова змазка може мати різні фізичні властивості, за рахунок молекулярного складу і довжини молекулярного ланцюжка. Таким чином, з'являється можливість створювати мастила з різними властивостями, в залежно від поставлених цілей.

Пропонуємо звернути увагу на основні відрізняючі властивості водостійких мастил:

  • Температурна стійкість
  • Низьке поверхневе натягнення
  • Низька поверхнева енергія
  • Атмосферостійкість
  • Сумісність з органічними речовинами
  • Стійкість до ультрафіолету

Великою перевагою мастил на основі силікону є те, що їх можна використовувати  в побутових і промислових цілях. Наприклад, їх можна використовувати в пластикових кільцях і деталях круглого перетину, в кінематичних парах з металу і пластика, на шліфованих з'єднаннях оптичних приладів, пакетах гумових сальників, пластикових кранах і так далі. Завдяки тому, що мастило не роз'їдає гуму, вони широко застосовується для захисту гумових виробів від впливу зовнішніх руйнівних чинників.

У побуті силіконову змазку також використовують в замках, петлях, малонавантажених редукторах. Деякі любителі туризму і активного відпочинку покривають нею кільця ущільнювачів ліхтариків, водонепроникні годинники, ущільнюють механізми, для яких критично потрапляння вологи (наприклад, в пневматичній зброї). Тобто, область використання силіконових мастил надзвичайно широкий.

У побуті і промисловості силіконові мастила використовуються в техніці, яка розрахована на експлуатацію в середовищі знижених або підвищених температур, на відкритому повітрі, для герметизації, як рідкого діелектрика, при литті виробів в прес формах як розділової рідини. Також мастило володіє відмінними демпферними властивостями.

Придбайте водостійкі мастила на силіконовфй основі від компанії "Квота". Наша компанія пропонує купити якісні мастила для різних поверхонь від провідних світових виробників.