Термотрансферні етикетки - це спеціальні етикетки для маркування продукції, вони виробляються з самоклеючого паперу і не бояться високих або низьких температур. Термотрансферні етикетки виступають особливим різновидом трафаретів. Подібні способи друку ще називають шовкографією. Зображення, які переходять на поверхню маркованих матеріалів під впливом високих температур, не вицвітають, витримують агресивний вплив навколишнього середовища. Все це стосується також нанесення етикеток на тканинні основи. При декоруванні одягу методом термотрансферу відсутній ризик нанесення шкоди здоров'ю споживача, який буде використовувати готову продукцію.

Етикетки даного плану отримали своє найменування, виходячи з методу термотрансферного друку, на якому грунтується їх застосування. Виготовлення етикеток відбувається з використанням ріббона, що являє собою особливий різновид фарбувальної стрічки. При впливі високої температури барвник трансформується на поверхню рулонних матеріалів, які можуть бути покриті глянцевою або матовою папером, нейлоном.

Зазвичай термотрансферні етикетки купити використовуються для упаковки, зберігання, транспортування, але в основному для того, щоб по-швидкому промаркувати якісь товари, найчастіше для навантаження їх наторговие майданчика або споживачам. Особливість їх у тому, що ці наклейки доводиться дуже часто змінювати, і не всім компаніям це здається доцільним.
 
Основною перевагою термотрансферних наклейок є те, що необхідну інформацію можна швидко надрукувати на місці, де це потрібно і вносити інформацію, яка часто змінюється. Для друку термотрансферних етикеток використовується термотрансферний принтер  або універсальний принтер. Універсальні принтери підходять для друку і термо і термотрансферних етикеток. Але зверніть увагу, що звичайний термопринтер (де немає місця для фарбувальної стрічки - рібона) не придатний для друку термотрансферних етикеток.

Іншою великою перевагою термотрансферної етикетки над термоетикеткою є її тривалий термін використання. Тобто якщо максимальний період експлуатації термоетикетки становить кілька місяців, то термін придатності термотрансферної етикетки необмежений. Паперова термотрансферна етикетка не чорніє при нагріванні (терті), стійка до впливу сонячних променів, етикетка на плівці стійка до розривів, впливу вологи .

Термотрансферні етикетки, які пропонує виготовити компанія Колін-Л, виступають досить новим видом продукції на вітчизняному ринку. Для їх виготовлення можливе застосування різних матеріалів, що дозволяє замовникам знаходити оптимальні рішення для подальшої експлуатації в тих чи інших умовах.