Якщо вам необхідно швидко і точно з'єднати енергоконтури, такі елементи обладнання, як швидкоз'ємні з'єднання, підійдуть найкращим чином. Швидкорознімні з'єднання  - елемент з'єднання шлангів, рукавів, що дозволяє зробити швидке зняття (установку) їх з (на) обладнання. Має спеціальні защипувалльні механізми, іноді герметизуючі клапани. Швидкороз'ємні з'єднання мають широке застосування, а саме можливість монтажу та демонтажу рукавів без інструментів, необхідна для багатьох видів робіт, наприклад, в ручних пневматичних інструментах, переносних гідравлічних установках, випробувальних установках, кранах, буксирних пристроях і системах на пристанях.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з перевагами експлуатації таких з'єднань:

  • Відсутність необхідності підключати монтажні адаптери через комплектації БРС різними типами різьбових з'єднань.
  • Простота монтажу, що досягається за рахунок прикладання невеликих зусиль.
  • Високі експлуатаційні характеристики.
  • Міцність і надійність конструкції.

Таким чином, швидкоз'ємні з'єднання є технологічно важливими елементами, які дозволять виконувати різні операції на підприємстві.

На сайті нашої компанії розміщений каталог, який дозволить кожному клієнту ознайомитися з асортиментом. У каталозі можна знайти різновиди з описом технічних характеристик: швидкоз'ємні гідравлічні з'єднання, з'єднання низького тиску та інші. Наші швидкороз'ємні з'єднання відрізняються:

  • високою якістю. Швидкороз'ємні з'єднання виготовлені з латуні, хромованої латуні та нержавіючої сталі для холодної та гарячої води, миючих засобів, хімічних речовин (нержавіюча сталь);
  • відмінними показниками герметичності в розімкнутому стані. Швидкознімний з'єднувач забезпечений тарілчастим клапаном і ущільнювачами, які не дають просочуватися рідині;
  • універсальністю. Моделі можуть працювати в різних умовах, навіть при високих температурах;
  • забезпечують мінімальні втрати робочої рідини, коли від'єднуються шланги. Цим гарантується легка заміна сполучних елементів в будь-який час.

Серед областей експлуатації даних елементів можна відзначити автомобільну індустрію, металургію, верстатобудування, нафтогазодобувну сферу. Також такі елементи широко застосовуються у фармацевтичній, хімічній і атомної промисловості. Їх експлуатація пов'язана з такими напрямами, як гідравліка, пневматика, терморегуляція, заправка паливом і т.д.

Компанія «Геннліх Україна» реалізує якісний продукт від європейськийх виробників. «Геннліх Україна» - це частина великої групи компаній «Hennlich», що є виробником і постачальником різноманітного промислового обладнання у всій Європі. Ми гарантуємо якість та надійність.