Гальмівні колодки є одним з найважливіших витратних матеріалів для автомобіля. Від їх якості залежить безпека руху. Гальмівні колодки, як і інші деталі автомобіля, що працюють на терті, схильні до зносу. Для товщини колодок є допустимі показники, при яких можна експлуатувати машину. Коли настає максимальний знос колодок, їх треба негайно поміняти. Тому, якщо Ваші колодки вийшли з ладу, пропонуємо замовити гальмівні колодки на Fiat 500 Одеса та на інші марки автомобілів на нашому сайті.

Якісні і не зношені гальмівні колодки безпосередньо впливають на безпеку вашого авто, тому не зайвою буде інформація про них.

Фрикційний матеріал, з якого складається гальмівна колодка, сформований на металевій пластині, яка закріплена в супорті. Під час тертя частинки фрикційного матеріалу з колодки осідають, і деякий час можуть утримуватися на робочій поверхні гальмівного диска - це забезпечує кращий коефіцієнт тертя, а диск не так швидко стирається. Як колодки, так і диски повинні бути стійкими до сильного нагрівання, різких перепадів температури, і мати хорошу теплопровідність. Незважаючи на нерівномірний нагрів фрикційна накладка не повинна сильно кришитися, а її знос повинен бути більш-менш рівномірним. Фрикційна суміш може складатися з більш ніж 20-ти різних компонентів. Всі компоненти фрикційної суміші, змішані в певній пропорції в залежності від потрібних характеристик, в основному скріплені спеціальними сполучними смолами, і спресовані при високих температурах.

Існує певна класифікація гальмівних колодок:
За типом конструкції гальм:
1. Дискові гальмівні колодки.
2. Барабанні гальмівні колодки.
За розташуванням:
1. Передні.
2. Задні.
За наявністю датчиків зносу:
1. Без датчиків зносу і без механічних сигналізатором зносу.
2. З механічними сигналізаторами зносу.
3. З датчиками зносу:

  • З попередньо встановленими датчиками.
  • З посадочними місцями для установки наявних датчиків.
  • З вбудованими датчиками.

За нормальних експлуатаційних умов, гальмівні колодки повинні стиратися значно швидше гальмівних дисків. На автомобілях випущених до 2000 року ресурс гальмівних дисків розрахований на сотні тисяч кілометрів. На автомобілях випущених після 2010 року заводський ресурс гальмівних дисків рідко перевищує 100 000 км. Але як би там не було гальмівна колодка повинна стиратися в кілька разів швидше гальмівних дисків. Передніх гальмівних колодок в міському циклі вистачає приблизно на 30 000 км, задніх на 60 000 км. Якщо Ваші гальмівні колодки вийшли з ладу, завітайте у наш інтернет-магазин AUTOBBC. Тут Ви зустрінете широкий вибір автозапчастин для автомобілів закордонного виробництва.