Відцентрові насоси є найбільш поширеним видом насосів серед широкого спектру насосної техніки, представленої в Україні. Попит створює пропозицію. Так, більше 50% ринку насосного обладнання припадає саме на відцентрові насоси. Хімічний відцентровий насос купити який Ви можете у нашому інтернет-магазині, знаходить широке застосування в найрізноманітніших сферах: хімічній, нафтопереробній, атомній, металургійній, теплоенергетичній, харчовій промисловості, а також у водопостачанні та водовідведенні, авіа- і ракетобудуванні та ін.

Насос являє собою гідравлічну машину, що перетворює механічну енергію приводного двигуна в енергію рідини, що забезпечує її рух. Виходячи з функціонального призначення, визначальними технічними параметрами є:

  • Подача - це об'єм рідини, що подається насосом за одиницю часу, вираженої в м3/год) або л/сек. Зазвичай позначається як Q;
  • Напір - це різниця енергій рідини в перетинах після і до насоса, виражена в метрах водяного стовпа. Позначається Н.

Ця характеристика відображає основні споживчі властивості насоса. Вибір агрегату починається з підбору напірного тиску і подачі. Щоб мати уявлення про діапазон насосного обладнання, слід оцінити величину "поля Q-H", що покривається напірними характеристиками.

Принцип дії відцентрових насосів полягає в наступному: в наповненому водою корпусі і всмоктуючому трубопроводі приводиться в обертання робоче колесо. Виникаюча при його обертанні відцентрова сила призводить до витіснення води від центру колеса до його периферійних ділянок. Там створюється підвищений тиск, який починає витісняти рідину в напірний трубопровід. Зниження тиску в центрі робочого колеса викликає надходження рідини в насос через всмоктуючий водопровід. Так здійснюється робота по безперервної подачі рідини відцентровим насосом.

Промисловий насос відцентрового типу володіє цілою низкою переваг. Особливо варто зазначити, що чим більша кількість подібних пристроїв присутня на підприємстві, тим більш вигідним буде саме використання такого пристрою. До основних видів переваг такого обладнання також потрібно віднести:

  • високій рівень ККД;
  • невелику вартість;
  • надійність та зносостійкість;
  • можливість роботи з різними видами робочого середовища, яке може відрізнятися власною агресивністю щодо оточуючих матеріалів;
  • чудові показники напору середовища та витрати енергії;
  • просте використання.

Якщо Ви вирішили купити якісний відцентровий насос, то саме на сайті компанії "Енергомашкомплект" Ви зможете відшукати саме той пристрій, який краще за все підійде під Ваші потреби. Наша компанія підбирає необхідне обладнання для підприємств України, проводить технічні консультації з модернізації фізично та морально застарілого обладнання.