Вперше мармурову крихту використала у 1988 році компанія «Bayramix» з Туреччини. Мармурова крихта Байрамікс, ціна якої була доступна для більшості забудовників і їх клієнтів прекрасно підходила як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Матеріал складається з гранул різного розміру, з’єднаних між собою прозорим клеєм. За допомогою сучасних технологій поверхню можна фарбувати, робити перламутровий відтінок, кольоровку, додавати блискітки. Завдяки такій різноманітності дизайну, матеріал користується високою популярністю.

Існують такі варіанти розміру мармурової крихти:

  • Мармуровий щебінь середній переріз крихти 10-20мм.
  • Мармуровий пісок 0,15-2,5 мм.
  • Велика крихта від 5-10мм.
  • Борошно менше 0,15 мм.
  • Дрібна крихта 2,5-5мм.

Вибір певного типу крихти залежатиме від сфери застосування. Широке застосування, у зв'язку зі своєю доступною ціною, крихта набула у виготовленні надмогильних пам'ятників.

Компанія "Кам'яна гора" виготовляє пам'ятники з крихти Луцьк з дотриманням усіх вимог. Фахівці компанії працюють з проектами будь-якої складності, втілюють в життя різноманітні дизайнерські задуми.  Варіант благоустрою могил мармуровою крихтою підійде Вам, якщо:

  • Ви хочете повністю доручити оформлення могили спеціалізованої компанії.
  • Ви не плануєте облаштовувати її іншими видами матеріалів, які вимагає істотних фінансових витрат.
  • Ви не хочете садити на ній рослинність і квіти, за якими необхідно доглядати.
  • Вам подобається такий вид оформлення місця поховання та засипка мармурової крихти в цоколь - це саме те, що ви хотіли б побачити на могилі свого близької людини.

Використання крихти натурального каменю в якості покриття могили, що запобігає потраплянню сонячного світла на неї, виключає можливість проростання різних рослин. Таким чином, Ви надовго забудете про необхідність садити і поливати квіти, доглядати за ними і підрізати постійно. Вам не доведеться позбавлятися від усюди ростуть бур'янів. На сьогоднішній день, це найбільш підходящий варіант благоустрою могили, який не тільки стильно і ефектно виглядає, але і забезпечує повну відсутність будь-яких бур'янів і трави на могильному горбку.

Професійно виконані надгробки з мармурової крихти за якістю і зовнішнім виглядом не поступаються виробам з цільного каменю - вони довгий час зберігають фактуру і колір, стійкі до зовнішніх негативних впливів. Якісно зроблені плити з такого матеріалу без нарікань служать до 100 років, причому в будь-яких кліматичних умовах.

Якщо Ви бажаєте замовити якісно виготовлений пам'ятник з доставкою по всій Волинській області, звертайтесь до компанії "Кам'яна гора". Наші фахівці допоможуть Вам визначитись з вибором, або з розробити дизайн пам'ятника, врахувавши Ваші індивідуальні побажання.