Брендування вітрин - це такий варіант реклами, який однаково ефективно може використовуватися як для зовнішнього, так і для інтер'єрного застосування.

Цей варіант реклами сьогодні використовується в багатьох напрямках бізнесу. Найбільш часто для такого роду рекламного оформлення використовуються вінілові плівки. Такий матеріал добре відомий завдяки його використанню в якості одного з основних видів сировини для виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами. Незалежно від того якого розміру вітрина, цей варіант може стати відмінним інструментом для залучення нових клієнтів.

Брендування вітрин можливо здійснювати трьома способами:

- використовується плівка у вигляді тексту. Такий варіант відмінно підійде в тому випадку, коли необхідно використовувати невеликий рекламний текст. Найчастіше такий варіант брендування можна побачити в сезон знижок або розпродажів. Також такий варіант відмінно підійде для початку продажу нової колекції товару;

- використання плівки з нанесеним на неї рекламним зображенням. Завдяки використанню такого варіанту брендування можливо використовувати будь-який колір і відтінок, чого складно було б домогтися при використанні кольорових плівок;

- коли використовується перфорована плівка. Використання такої плівки дозволяє застосовувати кольоровий друк і при цьому не приховувати внутрішню частину приміщення. Завдяки цьому внутр
ішній простір приміщення залишається видимим.

Брендування вітрин - один з найпростіших варіантів реклами, тим не менш, цей приклад реклами дозволяє виділити вітрину серед інших вітрин, що присутні поруч. Сам процес нанесення плівок на скло вітрин не займає багато часу. За необхідності заміни інформації, плівка може бути легко видалена з поверхні скла, а на її місце може бути нанесена нова інформація. Якщо ж використання нової інформації не потрібно, в такому випадку можливо залишити вітрину чистою до наступного брендування.

Незалежно від того, реалізацією якого товару займається магазин, цей варіант стане відмінним доповненням до вже наявних варіантів реклами або стане основним варіантом реклами.

Якщо ви вирішили, що такий варіант реклами стане для вас відмінним придбанням, ви завжди можете замовити цей варіант рекламного оформлення в нашому рекламному агенстві "Перспектива". Ми будемо раді допомогти зробити ваш бізнес більш успішним і тим самим збільшити прибуток. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і підберуть найбільш вигідний варіант оформлення вітрин.