Градирня – це система охолодження великої кількості води за допомогою направленого потоку повітря. Необхідність охолодження води виникає в рамках технологічного процесу на виробництві або, наприклад, при використанні чилера з водяним конденсатором. Це підвищує продуктивність системи і економить витрати на електроенергію і воду.

З усіх існуючих типів градирень, що класифікуються за способом підведення повітря до води (баштові, атмосферні, ежекційні, вентиляторні) вентиляторні градірні знайшли найширше застосування завдяки своїй компактності (в порівнянні з баштовими градирнями), більш глибокому охолодженню води, ніж у інших типів градирень, меншій залежності ступеня охолодження від параметрів зовнішнього повітря, можливості регулювання охолоджуючої здібності. Вентиляторна градирня купити, яку застосовують на промислових підприємствах з відносно невиликими розходами води систем оборотного водопостачання у випадках, коли площа для розміщення охолоджувальних установок недостатня або виникає необхідність більш глибокого охолодження води Ви можете на сайті ТОВ "Завод "Електросила". Ми гарантуємо високу якість запропонованої продукції, що відповідає міжнародним стандартам. 

Ефективність охолодження прямо залежить від площі контакту води з повітрям. Щоб її збільшити і пришвидшити процес, використовується зрошувач. При цьому якісний зрошувальний пристрій повинен забезпечувати достатнє охолодження при малій втраті напору.

Такий простий принцип роботи виявився надзвичайно ефективним. Завдяки широкому спектру розмірів секцій можна підібрати градирню з оптимальними показниками для того чи іншого технологічного процесу, тому вентиляторний тип обладнання підходить для застосування на підприємствах різних сфер промисловості. Автономна робота блоків дає можливість підлаштовуватись під різний об’єм води і сезонні коливання навантаження.

Сучасні градирні вентиляторного типу значно випереджають інші охолоджувальні пристрої за рядом характеристик:

  • майже вдвічі дешевші від баштових градирень;
  • швидко знижують температуру теплоносія і підтримують її на заданому рівні;
  • можуть працювати при низькому напорі води;
  • мають покращену стійкість до сильних вітрів, обмерзання, томі підходять для застосування у суворих кліматичних умовах;
  • займають меншу площу;
  • прості у монтажі, ремонті, гнучкі в експлуатації.

Замовляйте градирню виробництва ТОВ "Завод "Електросила". На своє обладнання надаємо гарантію 12 міс. з моменту його запуску, але не більше 18 міс. з моменту продажу. Умови оплати в індивідуальному порядку, можливі різні варіанти. Доставку здійснюємо по території України та ближньому зарубіжжі. Раді будемо співпрацювати з Вами!