Будівництво підкранових шляхів і їх проектування надзвичайно важливі, адже від якості і точності прокладання підкранових колій залежить безпека всього будівництва. Втім, підйомні крани використовуються не тільки при будівництві інженерних об'єктів, але і на різних промислових підприємствах. Скрізь, де застосовуються козлові, баштові та мостові крани, а також інші види вантажопідіймальних механізмів, необхідні підкранові шляхи.

ТОВ "Транслідер-Д" пропонує спроектувати та збудувати підкранові шляхи, оскільки має всі дозвільні документи на проведення таких робіт. Наші фахівці готові забезпечити для Вас якісні та оперативні послуги. Ми постійно працюємо над вдосконаленням та розвитком компанії, тому Ви можете довіритися нашим спеціалістам і очікувати на якісне виконання замовлень. Всі ділянки нашого підприємства мають спеціальне обладнання, яке відповідає особливостям сучасного будівництва та ремонту залізничних колій.

Під нівелюванням підкранових шляхів маються на увазі інженерно-геодезичні роботи пов'язані з вимірюванням основних параметрів підкранових колій, їх геометричних характеристик, розташування в плані і просторі. Дана робота потребує найвищої майстерності геодезистів, високоточного обладнання, досвіду роботи та вміння. Нівелювання підкранових колій дозволяє запобігати аваріям піпкранових шляхів. Робота під’ємного крану, його постійне пересування по коліям з вантажем призводить до зміни параметрів колій. Рейка може просісти, величина пружного просідання під колесами може перевищити граничнодопустиму величину, наведену в проекті, буде перевищен ухил колії, приведений в паспорті. Все це призводить до заборони подальшої роботи крана до усунення причин, перешкоджаючих нормальній роботі крана. Саме тому нівелювання - це найважливіший етап при будівництві підкранових колій.

Періодичне нівелювання підкранових колій повинне проводитися один раз на місяць з фіксацією результатів в журналі задля оптимальної подальшої експлуатації. Підкранова колія, розташована на зовнішньому повітрі, потребує додаткових обстежень. Навесні, коли грунт відтає, геодезичну перевірку з подальшим рихтуванням роблять не менше, ніж раз на п’ять днів. Після злив обов’язково робиться нівелювання.

Раз на рік кожен вантажопідіймальний кран проходить технічний огляд, складовою частиною якого є нівелювання підкранових колій. Бувають і позачергові технічні огляди. Вони відбуваються, коли в роботі крана були великі перерви, або кран перевозили на інше місце, або після ремонту крана. Позачергові технічні огляди бувають після аварій, після заміни запчастин. Під час позачергового технічного огляду, як і під час звичайного технічного огляду, шляхом нівелювання перевіряються різниця рівня головок рейок, величина загального подовжнього ухилу. Шляхом планово-висотного знімання контролюється ширина колії та на криволінійних ділянках радіус кривої колії.

Пам'ятайте, для довгої та надійної експлуатації, будівництво підкранових колій варто довіряти професіоналам!