Якщо Ви обираєте з якої краще тканини придбати білизну, фахівці нашого магазину пропонують Вам ознайомитись з перевагами білизни з бамбукової тканини.

Вироби з бамбукового волокна користуються популярністю протягом останніх років. Бамбукове волокно виробляється з однойменної культури, яка має рекордні темпи зростання без застосування хімічних речовин.  Деякі сорти бамбука набирають до 15-20 метрів у висоту за один місяць, тому вирощувати його можливо в дуже великих обсягах за малий проміжок часу.
Бамбукове волокно і вироби з нього впевнено набувають популярності серед споживачів усього світу, і небезпідставно, оскільки бамбукове волокно має цілу низку корисних властивостей:

  • екологічність виробництва.  Можливість робити великі обсяги сировини без використання хімічних речовин благотворно позначаються на якості отриманого матеріалу.
  • чудова пропускна здатність тканини.  Повітря вільно циркулює всередині тканини, даючи шкірі додаткове відчуття комфорту.
  • бактерицидні властивості тканини.  При дослідженнях було виявлено, що 70% бактерій в бамбуковому волокні не виживають більше доби.
  • це звичайно ж прекрасний тактильний ефект. Бамбукове полотно володіє м'якістю, шовковистістю, гладкістю, при торканні зі шкірою приносить тільки приємні відчуття.

З бамбука виготовляють весь спектр нижньої білизни. Якщо Ви бажаєте купити чоловічі труси з бамбука чи іншу нижню білизну, рекомендуємо здійснити покупку на нашому сайті. Наш виробник Indena вже більше 15 років виготовляє найпопулярніші моделі нижньої білизни, піжам, термобілизни, домашнього одягу. Тому у якості тканини Ви можете не сумніватися.

Ви неодмінно оціните відмінну здатність матеріалу поглинати вологу і можливість компенсувати перепади температур, завдяки чому Ви відчуєте приємне відчуття під час носіння. Одяг має в 3-4 рази вищу абсорбцію вологи, ніж бавовна. Бамбукове волокно вбирає і випаровує піт, не пересушуючи шкіру, однак, надлишок поту надійно відводить. Таким чином, матеріал з бамбукового волокна підтримує природне середовище на шкірі і білизна не прилипає до тіла навіть у найбільшу спеку або під час інтенсивних занять спортом.

На відміну від бавовни, бамбук росте на бамбукових фермах без використання будь-яких пестицидів чи добрив, які, в свою чергу, можуть подразнювати шкіру. Він рідко може бути вражений шкідливими комахами або хворобами. Компонент бамбука під назвою "бамбуковий кун" захищає цю рослину від бактерій і грибків.

Бамбукове волокно може усунути до 70% небажаних бактерій. Ця властивість надає білизні виняткового комфорту і робить її ідеальним вибором як для людей з більш чутливою шкірою, так і для спортсменів. Завдяки цьому, білизна з бамбука відзначається високою стійкістю до запахів навіть при тривалому носінні.

У виробництві натурального бамбукового волокна не використовується жодна хімія, а волокно отримують безпосередньо з бамбука за спеціальною запатентованою технологією. Бамбук - прекрасний відновлюваний ресурс, його приріст сягає до 1 м на добу, що робить цей вид трави найбільш швидкорослою рослиною у світі. Волокно в природі розкладається на 100%.

Сподіваємось, після ознайомлення з перевагами бамбукового волокна, Ви впевнетесь, що нижня білизна з нього - найоптимальніший вибір.