Зефір - це солодкі повітряні ласощі, найчастіше білого або блідо-рожевого кольору. Назва «зефір» в перекладі з грецького означає «вітер». Існує легенда, що цей десерт був подарований людям сином давньогрецького Бога Астрея - Зефіром. Вдячні жителі міста назвали отримані ласощі саме «зефіром».

Зефір - натуральні та корисні солодощі, які рекомендують як для дитячого так і для дієтичного харчування. Основа зефіру - фруктове і ягідне пюре, цукор і яєчний білок. Також в традиційний склад ласощів входить велика кількість драглистих речовин, які надають йому пружної структури. Такими виступають агар-агар, желатин, пектин. У процесі приготування ласощі піддаються термічній обробці, тому значна частина вітамінів, що міститься в ягодах і фруктах, руйнується. Проте, зефір на основі яблучного пюре (на пектині) багатий фосфором, калієм, залізом, магнієм і кальцієм. Завдяки високому вмісту мінеральних речовин він надає профілактичну дію на весь організм і знижує холестерин. Дієтологи рекомендують білий, світло-жовтий і рожевий зефір купити оптом, оскільки в малозабарвленому зефірі найбільша кількість натуральних елементів.

Користь і шкода зефіру для організму повністю залежать від того, наскільки правильно підібрані його інгредієнти. Не варто покладати надії на магазинну продукцію. З усіма харчовими добавками, вона, в кращому випадку, виявиться відносно безпечною для здоров’я. Тому рекомендуємо Вам придбати натуральний зефір від ТМ "Родина" у нашому інтернет-магазині. Глюкоза в зефірі допомагає поліпшити роботу мозку. Якщо в крові її недостатньо, людина стає дратівливою і нервовою, відчуває голод, почастішання серцебиття.

Рівень цукру здорової людини постійно коливається, і фахівці стверджують, що вживання зефіру найбільш корисно в період 16-18 годин вечора, оскільки саме в цей час рівень глюкози в крові знижується. Але все-таки людям, що страждають від діабету, краще утриматися від його вживання.

Численні дослідження довели, то регулярне вживання зефіру на основі натуральних інгредієнтів позитивно впливає на здоров’я людини:

  • Знижується ймовірність карієсу та інших захворювань зубів за рахунок присутності антиоксидантів.
  • Аромат продукту і бром в його складі знижують збудливість, діючи як натуральний заспокійливий засіб.
  • Стінки судин стають більш еластичними, поліпшується склад крові.
  • Вуглеводи стимулюють вироблення серотоніну, допомагаючи зняти симптоми депресії і просто поліпшити настрій.
  • Педіатри рекомендують включати домашній зефір в раціон дітей старше 3 років. Десерт стимулює мозкову діяльність, покращують концентрацію.
  • Мало хто знає, що зефір може впоратися з болем у горлі. У ньому є флавоноїди, які пом’якшують кашель і зменшують запалення.

Якщо Ви бажаєте придбати велику партію зефіру для подальшої реалізації, зв' яжіться з нашими консультантами. Наша компанія займається оптовим продажем натурального зефіру по всій Україні.